MSR 2016 jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov - 03.12.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 0 5 11
2. Športová škola karate, o. z. 5 6 5 16
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 3 3 11
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 2 6 12
5. FARMEX Nitra 3 4 3 10
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 1 5 9
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 2 3 7
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 1 2 5
9. VŠC Dukla Banská Bystrica 2 1 2 5
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 4 6 11
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 3 2 6
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 0 3
13. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 2 4
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 1 3
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 0 2
16. HANKO KAI Senica 1 0 0 1
17. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
18. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 0 1
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
20. TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 0 1
21. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 0 1
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 2 5
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
24. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 3 4
25. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 2 3
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 0 1
28. ŠKP Čadca 0 1 0 1
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
30. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
31. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
34. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
36. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
37. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
38. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
39. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
43. Karate klub Detva 0 0 0 0
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
45. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
46. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
48. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
49. Sport centrum Senec 0 0 0 0
50. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 0 0 0 0
51. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 0 4 10
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 3 3 11
3. Športová škola karate, o. z. 4 3 3 10
4. FARMEX Nitra 3 4 3 10
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 1 4 8
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 2 3 7
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 1 3 6
8. VŠC Dukla Banská Bystrica 2 1 2 5
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 3 2 6
10. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 0 3
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 1 3
12. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 1 3
13. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 0 2
14. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
15. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 0 1
16. TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 0 1
17. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 0 1
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 2 5
19. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 3 4
21. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 2 3
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 2 3
23. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 2 3
24. ŠKP Čadca 0 1 0 1
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
27. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
29. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
31. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
32. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
34. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
36. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
37. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 0 0
38. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
39. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
40. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 0 0 0 0
41. Karate klub Detva 0 0 0 0
42. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
43. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
44. Sport centrum Senec 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 7 7 9 23
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 7 1 5 13
3. FARMEX Nitra 6 4 4 14
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 4 4 13
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 3 6 14
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 6 7 16
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 1 7 11
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 3 7
9. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 1 2 6
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 3 4 9
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 2 3 7
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 5 3 9
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 4 3 8
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 0 3
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 2 4
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 1 3
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 0 2
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 4 5
19. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 1 2
20. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
21. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 0 1
22. TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 0 1
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 0 1
24. HANKO KAI Senica 1 0 0 1
25. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
26. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 3 5
27. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 2 4
28. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 3 4
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
30. ŠKP Čadca 0 1 0 1
31. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 0 1
32. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
33. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
34. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
35. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
36. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
37. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub Detva 0 0 1 1
39. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
40. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
41. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
42. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
44. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
45. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 0 0 0 0
46. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
48. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
49. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
50. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
51. Sport centrum Senec 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 15 12 5 32
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 6 3 24
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 0 5 23
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 4 6 22
5. FARMEX Nitra 9 8 3 20
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 8 6 17
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 2 5 16
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 4 3 13
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 6 2 11
10. VŠC Dukla Banská Bystrica 6 2 2 10
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 2 2 10
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 2 8
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 0 7
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 2 7
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 1 6
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 4 2 6
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 0 5
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 3 5
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 2 4
20. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
21. Karate klub Zvolen 3 0 0 3
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 0 3
23. HANKO KAI Senica 3 0 0 3
24. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 0 3
25. TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 0 3
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
28. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 0 2
29. ŠKP Čadca 0 2 0 2
30. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
31. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
34. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
36. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
37. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
38. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
39. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
43. Karate klub Detva 0 0 0 0
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
45. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
46. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
48. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
49. Sport centrum Senec 0 0 0 0
50. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 0 0 0 0
51. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 6 3 24
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 0 4 22
3. Športová škola karate, o. z. 12 6 3 21
4. FARMEX Nitra 9 8 3 20
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 2 4 15
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 4 3 13
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 3 11
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 6 2 11
9. VŠC Dukla Banská Bystrica 6 2 2 10
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 2 8
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 0 7
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 1 6
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 1 6
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 4 2 6
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 0 5
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 3 5
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 2 4
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 2 4
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 2 4
20. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 0 3
21. TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 0 3
22. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 0 3
23. Karate klub Zvolen 3 0 0 3
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
25. ŠKP Čadca 0 2 0 2
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
32. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
35. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
37. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
38. Karate klub Detva 0 0 0 0
39. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 0 0
40. Sport centrum Senec 0 0 0 0
41. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
43. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
44. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 21 14 9 44
2. FARMEX Nitra 18 8 4 30
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 2 5 28
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 12 7 28
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 8 4 27
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 6 6 27
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 2 7 18
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 6 4 16
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 10 3 16
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 3 14
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 8 3 14
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 9 2 2 13
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 4 3 13
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 0 7
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 2 7
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 4 7
17. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 4 3 7
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 1 6
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 4 2 6
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 0 5
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 3 5
22. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 1 4
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
24. Karate klub Zvolen 3 0 0 3
25. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 0 3
26. HANKO KAI Senica 3 0 0 3
27. TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 0 3
28. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 0 3
29. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
30. ŠKP Čadca 0 2 0 2
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
32. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 0 2
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
34. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
35. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
36. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
37. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub Detva 0 0 1 1
39. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
40. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
43. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
45. Sport centrum Senec 0 0 0 0
46. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
48. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
49. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 0 0 0 0
50. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
51. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub