MSR 2016 jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov - 03.12.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 6 0 5 11
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 5 6 5 16
3. ŠK CMK Banská Bystrica 5 3 3 11
4. TJ Rapid Bratislava 4 2 6 12
5. FARMEX Nitra 3 4 3 10
6. Šk karate Kachi 3 1 5 9
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 3 7
8. KK Ekonóm Trenčín 2 1 2 5
9. Dukla Banská Bystrica 2 1 2 5
10. Športová škola karate Prievidza 1 4 6 11
11. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 2 6
12. Spartak Myjava 1 2 0 3
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 2 4
14. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 1 3
15. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 0 2
16. HANKO KAI Senica 1 0 0 1
17. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
18. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 0 1
19. Budokan Zvolen 1 0 0 1
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 0 1
21. KK ZZO Čadca 1 0 0 1
22. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 5
23. Union Košice 0 2 2 4
24. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 3 4
25. Central karate klub Poprad 0 1 2 3
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 1
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 1 0 1
28. ŠKP Čadca 0 1 0 1
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
30. Karate klub Trstená 0 0 2 2
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
34. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
35. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
36. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
37. MŠK KK Kežmarok 0 0 1 1
38. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
39. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub MP Brezno 0 0 1 1
42. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
43. Karate Klub Detva 0 0 0 0
44. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
45. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
46. 1.Karate Club Pezinok 0 0 0 0
47. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
48. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
49. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 0 0
50. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 0 0
51. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 6 0 4 10
2. ŠK CMK Banská Bystrica 5 3 3 11
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 3 10
4. FARMEX Nitra 3 4 3 10
5. TJ Rapid Bratislava 3 1 4 8
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 3 7
7. Šk karate Kachi 2 1 3 6
8. Dukla Banská Bystrica 2 1 2 5
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 2 6
10. Spartak Myjava 1 2 0 3
11. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 3
12. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 1 3
13. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 0 2
14. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
15. KK ZZO Čadca 1 0 0 1
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 0 1
17. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 0 1
18. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 5
19. Union Košice 0 2 2 4
20. Športová škola karate Prievidza 0 1 3 4
21. Central karate klub Poprad 0 1 2 3
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 2 3
23. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 2 3
24. ŠKP Čadca 0 1 0 1
25. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 1
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
27. Karate klub Trstená 0 0 2 2
28. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
29. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
31. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
32. MŠK KK Kežmarok 0 0 1 1
33. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
34. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
35. Karate klub MP Brezno 0 0 1 1
36. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
37. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 0 0
38. 1.Karate Club Pezinok 0 0 0 0
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
40. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 0 0
41. Karate Klub Detva 0 0 0 0
42. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
43. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
44. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 5 6 5 32
2. ŠK CMK Banská Bystrica 5 3 3 24
3. MŠK Žiar nad Hronom 6 0 5 23
4. TJ Rapid Bratislava 4 2 6 22
5. FARMEX Nitra 3 4 3 20
6. Športová škola karate Prievidza 1 4 6 17
7. Šk karate Kachi 3 1 5 16
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 3 13
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 2 11
10. Dukla Banská Bystrica 2 1 2 10
11. KK Ekonóm Trenčín 2 1 2 10
12. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 8
13. Spartak Myjava 1 2 0 7
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 2 7
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 1 6
16. Union Košice 0 2 2 6
17. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 0 5
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 3 5
19. Central karate klub Poprad 0 1 2 4
20. Budokan Zvolen 1 0 0 3
21. Karate klub Zvolen 1 0 0 3
22. KK ZZO Čadca 1 0 0 3
23. HANKO KAI Senica 1 0 0 3
24. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 0 3
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 0 3
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
27. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 2
28. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 1 0 2
29. ŠKP Čadca 0 1 0 2
30. Karate klub Trstená 0 0 2 2
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
34. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
35. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
36. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
37. MŠK KK Kežmarok 0 0 1 1
38. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
39. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub MP Brezno 0 0 1 1
42. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
43. Karate Klub Detva 0 0 0 0
44. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
45. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
46. 1.Karate Club Pezinok 0 0 0 0
47. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
48. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
49. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 0 0
50. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 0 0
51. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 5 3 3 24
2. MŠK Žiar nad Hronom 6 0 4 22
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 3 21
4. FARMEX Nitra 3 4 3 20
5. TJ Rapid Bratislava 3 1 4 15
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 3 13
7. Šk karate Kachi 2 1 3 11
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 2 11
9. Dukla Banská Bystrica 2 1 2 10
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 8
11. Spartak Myjava 1 2 0 7
12. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 6
13. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 1 6
14. Union Košice 0 2 2 6
15. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 0 5
16. Športová škola karate Prievidza 0 1 3 5
17. Central karate klub Poprad 0 1 2 4
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 2 4
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 2 4
20. KK ZZO Čadca 1 0 0 3
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 0 3
22. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 0 3
23. Karate klub Zvolen 1 0 0 3
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
25. ŠKP Čadca 0 1 0 2
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 2
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
28. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
29. Karate klub Trstená 0 0 2 2
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
31. Karate klub MP Brezno 0 0 1 1
32. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
34. MŠK KK Kežmarok 0 0 1 1
35. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
36. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
37. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
38. Karate Klub Detva 0 0 0 0
39. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 0 0
40. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 0 0
41. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
43. 1.Karate Club Pezinok 0 0 0 0
44. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub