6th Memorial of Rudolf Farmadin - 10.12.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. sen-bin karate team 5 3 9 17
2. MTK Budapest 4 4 7 15
3. Union 4 1 8 13
4. ŠK CMK Banská Bystrica 3 1 1 5
5. FARMEX Nitra 2 4 1 7
6. Dukla Banská Bystrica 1 2 2 5
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 4
8. Belgrade karate association 1 1 1 3
9. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 0 2
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 1 2
11. KK Ekonóm Trenčín 1 0 1 2
12. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 1
13. Športová škola karate Prievidza 0 2 1 3
14. TJ Rapid Bratislava 0 2 0 2
15. Karate Klub Detva 0 1 1 2
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 1 2
17. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
18. Polish Karate Federation 0 0 4 4
19. 1.Karate Club Pezinok 0 0 3 3
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
21. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
22. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
23. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
24. The Brotherhood MFT Atens 0 0 1 1
25. GOKKEN 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. sen-bin karate team 5 3 9 17
2. MTK Budapest 4 4 7 15
3. Union 4 1 8 13
4. ŠK CMK Banská Bystrica 3 1 1 5
5. FARMEX Nitra 2 4 1 7
6. Dukla Banská Bystrica 1 2 2 5
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 4
8. Belgrade karate association 1 1 1 3
9. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 0 2
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 1 2
11. KK Ekonóm Trenčín 1 0 1 2
12. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 1
13. Športová škola karate Prievidza 0 2 1 3
14. TJ Rapid Bratislava 0 2 0 2
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 1 2
16. Karate Klub Detva 0 1 1 2
17. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
18. Polish Karate Federation 0 0 4 4
19. 1.Karate Club Pezinok 0 0 3 3
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
21. The Brotherhood MFT Atens 0 0 1 1
22. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
23. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
24. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
25. GOKKEN 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. sen-bin karate team 5 3 9 30
2. MTK Budapest 4 4 7 27
3. Union 4 1 8 22
4. FARMEX Nitra 2 4 1 15
5. ŠK CMK Banská Bystrica 3 1 1 12
6. Dukla Banská Bystrica 1 2 2 9
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 7
8. Belgrade karate association 1 1 1 6
9. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 0 5
10. Športová škola karate Prievidza 0 2 1 5
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 1 4
12. KK Ekonóm Trenčín 1 0 1 4
13. TJ Rapid Bratislava 0 2 0 4
14. Polish Karate Federation 0 0 4 4
15. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 3
16. Karate Klub Detva 0 1 1 3
17. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 1 3
18. 1.Karate Club Pezinok 0 0 3 3
19. Karate klub Zvolen 0 1 0 2
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
21. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
22. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
23. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
24. The Brotherhood MFT Atens 0 0 1 1
25. GOKKEN 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. sen-bin karate team 5 3 9 30
2. MTK Budapest 4 4 7 27
3. Union 4 1 8 22
4. FARMEX Nitra 2 4 1 15
5. ŠK CMK Banská Bystrica 3 1 1 12
6. Dukla Banská Bystrica 1 2 2 9
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 7
8. Belgrade karate association 1 1 1 6
9. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 0 5
10. Športová škola karate Prievidza 0 2 1 5
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 1 4
12. KK Ekonóm Trenčín 1 0 1 4
13. TJ Rapid Bratislava 0 2 0 4
14. Polish Karate Federation 0 0 4 4
15. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 3
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 1 3
17. Karate Klub Detva 0 1 1 3
18. 1.Karate Club Pezinok 0 0 3 3
19. Karate klub Zvolen 0 1 0 2
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
21. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
22. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
23. GOKKEN 0 0 1 1
24. The Brotherhood MFT Atens 0 0 1 1
25. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub