MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 8 5 8 21
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 6 4 14
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 5 3 12
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 1 7 12
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 1 6 11
6. FARMEX Nitra 2 5 3 10
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 2 5
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 1 2 5
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 1 1 4
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 1 0 3
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 3 2 6
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 2 3 6
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 4 6
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 2 4
15. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 1 1 3
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 1 1 3
17. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 1 1 1 3
18. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 0 2
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 3 4
21. Karate klub Detva 1 0 2 3
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 1 2
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
24. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
25. Seigokan 0 1 1 2
26. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 0 1
27. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 5 5
29. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 3 3
30. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
31. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
32. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
36. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
37. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
38. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
41. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
42. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
44. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
47. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
48. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
49. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
50. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 6 2 6 14
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 6 4 14
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 5 3 12
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 1 6 11
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 1 2 6
6. FARMEX Nitra 2 5 3 10
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 2 5
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 1 2 5
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 1 0 3
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 4 6
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 2 4
12. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 1 1 1 3
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 1 1 3
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 0 2
15. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 0 2
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 3 4
17. Karate klub Detva 1 0 2 3
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 0 1
19. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 2 3 5
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
22. Seigokan 0 1 1 2
23. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
24. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 0 1
25. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 3 3
26. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 3 3
27. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
29. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
30. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
32. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
34. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
35. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
36. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
38. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
39. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 10 7 13 30
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 7 4 17
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 5 4 14
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 1 8 14
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 2 9 15
6. FARMEX Nitra 3 6 4 13
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 2 9
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 0 4
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 3 3 8
10. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 1 4 7
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 3 6
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 1 1 4
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 1 4
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 2 5
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 7 9
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 3 5
17. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 1 1 2 4
18. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 1 1 3
19. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 0 2
20. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 6 7
22. Karate klub Detva 1 0 2 3
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 1 2
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 4 5
25. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
27. Seigokan 0 1 1 2
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 1 2
30. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
31. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 0 1
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
33. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
38. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
39. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
41. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
43. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
44. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
46. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
48. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
49. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
50. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 24 10 8 42
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 12 4 28
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 10 3 25
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 2 7 21
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 2 6 20
6. FARMEX Nitra 6 10 3 19
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 6 2 11
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 2 10
9. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 2 2 10
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 4 3 10
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 2 1 9
12. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 4 9
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 2 0 8
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 2 7
15. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 2 1 6
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 1 6
17. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 1 6
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 3 6
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
20. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 0 5
21. Karate klub Detva 3 0 2 5
22. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 5 5
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 1 4
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
25. Seigokan 0 2 1 3
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 3 3
28. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
29. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 0 2
30. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
31. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
35. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
36. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
37. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
38. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
41. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
42. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
44. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
47. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
48. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
49. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
50. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 18 4 6 28
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 12 4 28
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 10 3 25
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 2 6 20
5. FARMEX Nitra 6 10 3 19
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 2 2 13
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 2 10
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 2 2 10
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 4 9
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 2 0 8
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 2 7
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 4 3 7
13. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 1 6
14. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 1 6
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 3 6
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 0 5
17. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 0 5
18. Karate klub Detva 3 0 2 5
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
20. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 0 3
21. Seigokan 0 2 1 3
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
23. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 3 3
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 3 3
25. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
26. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 0 2
27. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
28. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
31. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
32. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
36. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
37. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
39. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
40. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 30 14 13 57
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 14 4 36
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 10 4 29
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 2 8 25
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 4 9 25
6. FARMEX Nitra 9 12 4 25
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 8 2 19
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 6 3 15
9. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 2 4 12
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 7 12
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 0 11
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 3 11
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 1 9
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 2 1 9
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 2 9
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 6 9
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 3 8
18. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 2 7
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 2 1 6
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 4 6
21. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
22. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 0 5
23. Karate klub Detva 3 0 2 5
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
25. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 1 4
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
27. Seigokan 0 2 1 3
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 1 3
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
31. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 0 2
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
33. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
34. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
36. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
37. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
38. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
40. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
43. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
44. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
45. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
48. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
50. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 30 20 25 75
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 14 5 12 31
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 13 14 13 40
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 12 10 34
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 2 13 25
6. FARMEX Nitra 8 13 9 30
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 5 8 20
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 4 13
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 8 15
10. Karate klub Detva 4 2 4 10
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 4 10
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 9 14
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 3 2 8
14. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 6
15. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 1 6
16. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 5 9
18. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 9 10 21
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 5 4 11
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 4 10
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 3 8
22. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 8 12
24. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 2 5 9
25. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 6
26. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 5
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 7 11
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 3 5
29. Seigokan 1 1 2 4
30. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 2 4
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 3
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
33. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
34. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 14 16
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
36. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 4
37. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 4
38. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
39. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
40. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
42. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
43. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
44. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
48. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
50. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
51. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
52. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
53. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 9 9 8 26
2. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 1 6
3. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 8 11
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 0 3
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 8 10 20
7. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 6
8. Karate klub Trstená, o. z. 2 0 0 2
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 2 4
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 9 11
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 1 2
12. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 1 2
13. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
15. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
16. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
17. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
19. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
20. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 0 0
23. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
24. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
25. Seigokan 0 0 0 0
26. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
27. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
28. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 0 0
29. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 21 11 17 49
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 14 5 11 30
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 13 14 13 40
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 12 9 33
5. FARMEX Nitra 8 13 9 30
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 7 2 5 14
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 5 8 17
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 8 15
9. Karate klub Detva 4 2 4 10
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 4 10
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 9 14
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 3 1 7
13. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 1 6
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 5 9
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 5 4 11
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 3 3 8
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 2 7
18. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 8 12
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 2 5 9
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 2 3 7
22. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 5
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 7 11
24. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 1 4
25. Seigokan 1 1 2 4
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 3
28. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
29. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
31. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 4
32. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
34. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 5 5
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
36. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
38. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 2 2
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
40. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
42. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
43. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
44. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
45. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
46. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 2 2 5 9
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 1 0 3
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 0 3
4. FARMEX Nitra 1 1 1 3
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 1 0 2
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 1 2
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 0 1
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 3 4
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
17. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
20. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 0 3
2. Športová škola karate, o. z. 1 1 2 4
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 0 0 1
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 2 2
8. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 1 0 3
2. Športová škola karate, o. z. 1 1 3 5
3. FARMEX Nitra 1 1 1 3
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 1 2
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
6. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 0 1
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 1 2
9. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 1 0 1
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
16. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 32 22 30 84
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 15 13 43
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 5 13 33
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 12 11 36
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 3 16 29
6. FARMEX Nitra 9 14 10 33
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 6 8 22
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 4 13
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 10 10 24
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 11 18
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 3 2 9
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 5 11
13. Karate klub Detva 4 2 4 10
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 11 16
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 5 10
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 5 10
17. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 2 7
18. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 6
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 6 4 12
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 4 4 10
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 4 10
22. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 10 14
24. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 6
25. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 5
26. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 1 0 3
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 7 12
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 15 18
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 3 5
30. Seigokan 1 1 2 4
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 1 3
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 3
33. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
34. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
36. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 4
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 4
38. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
39. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
40. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
43. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
44. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
45. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
48. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
49. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
51. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
52. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
53. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 90 40 25 155
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 39 28 13 80
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 36 24 10 70
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 42 10 12 64
5. FARMEX Nitra 24 26 9 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 30 4 13 47
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 10 8 39
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 18 10 34
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 15 8 4 27
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 6 8 26
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 2 9 23
12. Karate klub Detva 12 4 4 20
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 12 4 4 20
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 10 4 20
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 8 4 18
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 8 18
17. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 4 14 18
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 6 2 17
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 5 16
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 7 16
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 3 15
22. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 4 5 15
23. Karate klub Trstená, o. z. 9 4 1 14
24. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 9 4 1 14
25. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 4 0 13
26. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 6 2 3 11
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 8 3 11
29. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 2 10
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 3 8
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 2 7
32. Seigokan 3 2 2 7
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 2 5
35. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 3 5
36. Karate klub Dolný Kubín 0 2 3 5
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 1 4
38. Karate klub MUGEN 0 2 2 4
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
40. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
41. Shotokan karate Košice 0 2 0 2
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
43. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
45. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
47. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
48. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
51. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
52. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
53. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 27 18 8 53
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 16 10 32
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 8 17
4. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 4 1 14
5. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 4 0 13
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 4 9 13
7. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 6 2 3 11
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 0 0 9
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 2 7
10. Karate klub Trstená, o. z. 6 0 0 6
11. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 1 3
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 1 3
13. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
14. Shotokan karate Košice 0 2 0 2
15. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
16. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
17. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
18. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
20. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
22. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
23. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 0 0
24. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
25. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
26. Seigokan 0 0 0 0
27. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
28. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 63 22 17 102
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 39 28 13 80
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 36 24 9 69
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 42 10 11 63
5. FARMEX Nitra 24 26 9 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 21 4 5 30
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 10 8 30
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 6 8 26
9. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 2 9 23
10. Karate klub Detva 12 4 4 20
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 12 4 4 20
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 10 4 20
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 8 18
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 6 1 16
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 5 16
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 7 16
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 6 3 15
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 4 5 15
19. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 9 4 1 14
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 2 14
21. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 4 3 13
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 8 3 11
24. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 2 10
25. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 1 8
26. Seigokan 3 2 2 7
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 2 5
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 3 5
31. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 5 5
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 1 4
33. Karate klub MUGEN 0 2 2 4
34. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
35. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
37. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
38. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 2 2
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
41. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
42. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
43. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
44. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
45. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
46. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 6 4 5 15
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 2 0 8
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 0 8
4. FARMEX Nitra 3 2 1 6
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 0 5
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 3 5
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 1 4
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 0 3
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
21. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 0 8
2. Športová škola karate, o. z. 3 2 2 7
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 0 3
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 2 2
8. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 2 0 8
2. Športová škola karate, o. z. 3 2 3 8
3. FARMEX Nitra 3 2 1 6
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 1 4
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
6. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 0 3
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 1 3
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 2 0 2
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 32 22 30 170
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 15 13 88
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 12 11 74
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 5 13 68
5. FARMEX Nitra 9 14 10 65
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 3 16 52
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 6 8 44
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 10 10 42
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 11 29
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 4 27
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 11 25
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 6 4 22
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 15 22
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 5 21
15. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 3 2 20
16. Karate klub Detva 4 2 4 20
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 10 20
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 5 18
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 5 18
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 4 4 18
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 4 18
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 7 18
23. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 2 15
24. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 14
25. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 13
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 11
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 11
28. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 10
29. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 1 0 8
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 3 8
31. Seigokan 1 1 2 7
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 1 6
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 6
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 5
35. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 5
36. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 5
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 4
38. Karate klub MUGEN 0 1 2 4
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
40. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
41. Shotokan karate Košice 0 1 0 2
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
43. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
44. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
48. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
50. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
51. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
52. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
53. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0