Orava Cup 2016 - 30.01.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 8 3 7 18
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 9 6 21
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 4 6 13
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 3 2 8
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 1 7 11
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 0 4
7. Karate Klub Žilina, o. z. 2 5 3 10
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 7 10
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 1 4 7
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 1 3 6
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 1 1 4
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 0 0 2
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 2 3 6
14. Športová škola karate, o. z. 1 2 2 5
15. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 0 3
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 1 3 5
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
18. HANKO KAI Senica 1 0 1 2
19. FARMEX Nitra 1 0 1 2
20. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 3 4
21. Karate klub Dolný Kubín 0 1 2 3
22. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
23. Style Karate Lednické Rovne 0 1 1 2
24. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 1 0 1
25. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
26. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
27. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 3 3
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 2 2
29. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
31. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 0 2
2. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 0 0 1
3. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 0 0 1
4. Klub Arawashi 0 1 0 1


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 8 12 6 26
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 8 3 7 18
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 4 8 19
4. Karate Klub Žilina, o. z. 4 5 5 14
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 1 7 12
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 1 0 5
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 3 3 9
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 1 3 7
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 2 6 10
10. Športová škola karate, o. z. 2 2 2 6
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 7 10
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 1 1 4
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 0 0 2
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 2 3 6
15. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 0 3
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 1 3 5
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 0 2 3
19. HANKO KAI Senica 1 0 1 2
20. FARMEX Nitra 1 0 1 2
21. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 3 3 6
22. Karate klub Dolný Kubín 0 3 2 5
23. Style Karate Lednické Rovne 0 1 1 2
24. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
25. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
26. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
27. Klub Arawashi 0 1 0 1
28. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 1 0 1
29. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 3 3
30. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
31. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 2 2
32. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 18 6 42
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 24 6 7 37
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 8 6 23
4. Karate Klub Žilina, o. z. 6 10 3 19
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 2 7 18
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 6 2 17
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 7 15
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 2 4 12
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 0 11
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 2 3 11
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 4 3 10
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 2 1 9
13. Športová škola karate, o. z. 3 4 2 9
14. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 2 3 8
15. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 0 7
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 0 0 6
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
18. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 3 5
19. FARMEX Nitra 3 0 1 4
20. HANKO KAI Senica 3 0 1 4
21. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
22. Style Karate Lednické Rovne 0 2 1 3
23. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 1 3
24. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 3 3
25. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 2 0 2
26. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
27. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 2 2
29. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
31. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 0 5
2. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 0 0 3
3. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 0 0 3
4. Klub Arawashi 0 2 0 2


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 24 24 6 54
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 24 6 7 37
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 8 8 37
4. Karate Klub Žilina, o. z. 12 10 5 27
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 2 7 21
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 6 3 18
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 4 6 16
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 7 15
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 12 2 0 14
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 2 3 14
11. Športová škola karate, o. z. 6 4 2 12
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 4 3 10
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 2 1 9
14. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 6 3 9
15. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 2 3 8
16. Karate klub Dolný Kubín 0 6 2 8
17. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 0 7
18. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 0 0 6
19. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 0 2 5
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
21. HANKO KAI Senica 3 0 1 4
22. FARMEX Nitra 3 0 1 4
23. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 1 3
24. Style Karate Lednické Rovne 0 2 1 3
25. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 3 3
26. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
27. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 2 0 2
28. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
29. Klub Arawashi 0 2 0 2
30. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
31. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 2 2
32. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub