9th Memorial of Rudolf Farmadin - 30.11.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. UTE 6 7 2 15
2. Sen-bin Kyiv 4 3 8 15
3. Karate Klub Champion Ilidža Sarajevo 4 2 0 6
4. FARMEX Nitra 3 3 9 15
5. Klub Sportowy Olimp Łódź 3 1 1 5
6. Belgrade karate association 2 2 9 13
7. Karate klub Borac 2 2 2 6
8. Union Lviv 2 2 0 4
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 6 9
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 2 5
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 1 1 4
12. TJ Karate České Budějovice 2 1 1 4
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 0 2
14. Karate klub Detva 1 2 1 4
15. Hajduk Kula 1 1 5 7
16. Shiai Karate Do Wien 1 1 3 5
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 3 5
18. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 2 3
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 0 2 3
21. Mestský športový klub Kežmarok 1 0 1 2
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
23. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
24. Gokken Chwaszczyno 1 0 0 1
25. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 3 5 8
26. Fight Club CZ 0 2 2 4
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
28. BVSC-Zugló Budapest 0 1 4 5
29. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 2 3
30. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
31. Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki 0 1 1 2
32. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
33. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
34. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 1 0 1
35. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 0 1
36. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 4 4
37. Karate klub Knjaz Arandelovac 0 0 2 2
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
39. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 2 2
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
41. AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław 0 0 1 1
42. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
43. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
44. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
47. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
48. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
49. Karate Klub Sportingbudo 0 0 0 0
50. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. UTE 6 7 2 15
2. Sen-bin Kyiv 4 3 8 15
3. Karate Klub Champion Ilidža Sarajevo 4 2 0 6
4. FARMEX Nitra 3 3 9 15
5. Klub Sportowy Olimp Łódź 3 1 1 5
6. Belgrade karate association 2 2 9 13
7. Karate klub Borac 2 2 2 6
8. Union Lviv 2 2 0 4
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 6 9
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 2 5
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 1 1 4
12. TJ Karate České Budějovice 2 1 1 4
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 0 2
14. Karate klub Detva 1 2 1 4
15. Hajduk Kula 1 1 5 7
16. Shiai Karate Do Wien 1 1 3 5
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 3 5
18. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 2 3
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 0 2 3
21. Mestský športový klub Kežmarok 1 0 1 2
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
23. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
24. Gokken Chwaszczyno 1 0 0 1
25. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 3 5 8
26. Fight Club CZ 0 2 2 4
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
28. BVSC-Zugló Budapest 0 1 4 5
29. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 2 3
30. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
31. Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki 0 1 1 2
32. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
33. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
34. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 1 0 1
35. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 0 1
36. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 4 4
37. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
38. Karate klub Knjaz Arandelovac 0 0 2 2
39. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 2 2
40. AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław 0 0 1 1
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
42. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
43. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
44. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
47. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
48. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
49. Karate Klub Sportingbudo 0 0 0 0
50. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. UTE 18 14 2 34
2. Sen-bin Kyiv 12 6 8 26
3. FARMEX Nitra 9 6 9 24
4. Belgrade karate association 6 4 9 19
5. Karate Klub Champion Ilidža Sarajevo 12 4 0 16
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 6 14
7. Klub Sportowy Olimp Łódź 9 2 1 12
8. Karate klub Borac 6 4 2 12
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 6 5 11
10. Union Lviv 6 4 0 10
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 2 10
12. Hajduk Kula 3 2 5 10
13. TJ Karate České Budějovice 6 2 1 9
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 1 9
15. Karate klub Detva 3 4 1 8
16. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 3 8
17. Shiai Karate Do Wien 3 2 3 8
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 0 6
19. Fight Club CZ 0 4 2 6
20. BVSC-Zugló Budapest 0 2 4 6
21. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 0 2 5
23. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
25. Mestský športový klub Kežmarok 3 0 1 4
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 0 4
28. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 2 4
29. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 4 4
30. Gokken Chwaszczyno 3 0 0 3
31. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
32. Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki 0 2 1 3
33. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 0 2
34. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
35. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
36. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 2 0 2
37. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 2 2
38. Karate klub Knjaz Arandelovac 0 0 2 2
39. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
40. AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław 0 0 1 1
41. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
43. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
44. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
47. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
48. Karate Klub Sportingbudo 0 0 0 0
49. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
50. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. UTE 18 14 2 34
2. Sen-bin Kyiv 12 6 8 26
3. FARMEX Nitra 9 6 9 24
4. Belgrade karate association 6 4 9 19
5. Karate Klub Champion Ilidža Sarajevo 12 4 0 16
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 6 14
7. Klub Sportowy Olimp Łódź 9 2 1 12
8. Karate klub Borac 6 4 2 12
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 6 5 11
10. Union Lviv 6 4 0 10
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 2 10
12. Hajduk Kula 3 2 5 10
13. TJ Karate České Budějovice 6 2 1 9
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 1 9
15. Karate klub Detva 3 4 1 8
16. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 3 8
17. Shiai Karate Do Wien 3 2 3 8
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 0 6
19. Fight Club CZ 0 4 2 6
20. BVSC-Zugló Budapest 0 2 4 6
21. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 0 2 5
23. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
25. Mestský športový klub Kežmarok 3 0 1 4
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 0 4
28. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 2 4
29. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 4 4
30. Gokken Chwaszczyno 3 0 0 3
31. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
32. Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki 0 2 1 3
33. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 0 2
34. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
35. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
36. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 2 0 2
37. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 2 2
38. Karate klub Knjaz Arandelovac 0 0 2 2
39. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
40. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
41. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
42. AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław 0 0 1 1
43. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
44. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
47. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
48. Karate Klub Sportingbudo 0 0 0 0
49. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
50. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub