1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019
2.kolo žiackej ligy TAUK a VUKABU - 24.11.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 37 29 36 102
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 30 29 34 93
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 23 27 27 77
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 17 18 35 70
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 16 21 19 56
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 16 16 48
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 15 14 14 43
8. Shotokan karate Košice 15 10 13 38
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 6 18
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 10
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 1 4 9
12. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 5 8 16
13. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 3 1 7
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 6 10
15. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 2 2 2 6
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 2 1 3 6
17. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 0 6 8
18. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 2 4
19. Karate club Trebišov 1 3 3 7
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 9 4 22
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 4 5 18
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 7 7 6 20
4. Mestský športový klub Kežmarok 6 10 6 22
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 5 5 16
6. Shotokan karate Košice 6 5 3 14
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 3 5 14
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 6 7 14
9. Karate club Trebišov 1 2 0 3
10. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 1 1 0 2
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 2 3
12. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 0 1
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 3 3
14. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 7 8 11 26
2. Shotokan karate Košice 7 3 4 14
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 8 11 24
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 5 2 4 11
5. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 4 2 1 7
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 4 7 13
7. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 2 2 2 6
8. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 1 3
9. Mestský športový klub Kežmarok 1 1 6 8
10. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 4 6
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 2 3
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 4 6
14. Karate club Trebišov 0 1 3 4
15. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 24 16 20 60
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 16 17 18 51
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 15 11 24 50
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 14 16 42
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 12 9 30
6. Mestský športový klub Kežmarok 9 5 4 18
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 4 2 12
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 9 5 18
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 1 4 9
10. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 3 1 7
11. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 4 6 12
12. Shotokan karate Košice 2 2 6 10
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 0 6 8
14. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 0 1 3
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 2 2 5
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 1 0 2 3
17. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 11 2 10 23
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 8 5 4 17
3. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 15 9 28
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 1 2 7
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 7 8 18
6. Shotokan karate Košice 2 1 3 6
7. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 1 2
8. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 3 11
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 0 0 4
3. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 8 3 13
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 2 2 0 4
5. Shotokan karate Košice 2 1 3 6
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 5 8


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 3 4 13
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 0 7 12
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 4 3 10
4. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 7 6 15
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 2 3
6. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 1 2
7. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 41 44 45 130
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 41 31 44 116
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 26 34 35 95
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 25 23 39 87
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 20 22 21 63
6. Shotokan karate Košice 17 11 16 44
7. Mestský športový klub Kežmarok 16 17 17 50
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 15 14 14 43
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 6 18
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 10
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 1 4 9
12. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 5 8 16
13. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 3 2 8
14. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 2 1 3 6
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 0 6 8
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 2 4
17. Karate club Trebišov 1 3 3 7
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 3 5
19. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 1 1 3
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2
PDF

1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019
2.kolo žiackej ligy TAUK a VUKABU - 24.11.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 111 58 36 205
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 90 58 34 182
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 69 54 27 150
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 51 36 35 122
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 48 42 19 109
6. Mestský športový klub Kežmarok 48 32 16 96
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 45 28 14 87
8. Shotokan karate Košice 45 20 13 78
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 24 8 6 38
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 9 10 8 27
11. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 18 4 2 24
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 2 4 18
13. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 9 6 1 16
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 4 6 16
15. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 6 4 2 12
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 0 6 12
17. Karate club Trebišov 3 6 3 12
18. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 6 2 3 11
19. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 6 0 2 8
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 27 18 4 49
2. Mestský športový klub Kežmarok 18 20 6 44
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 21 14 6 41
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 27 8 5 40
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 18 10 5 33
6. Shotokan karate Košice 18 10 3 31
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 18 6 5 29
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 12 7 22
9. Karate club Trebišov 3 4 0 7
10. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 3 2 0 5
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 2 5
12. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 0 3
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 3 3
14. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 21 16 11 48
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 16 11 42
3. Shotokan karate Košice 21 6 4 31
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 15 4 4 23
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 8 7 21
6. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 12 4 1 17
7. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 6 4 2 12
8. Mestský športový klub Kežmarok 3 2 6 11
9. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 4 9
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 4 4 8
11. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 6 0 1 7
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 2 5
13. Karate club Trebišov 0 2 3 5
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
15. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 72 32 20 124
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 48 34 18 100
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 45 22 24 91
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 36 28 16 80
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 27 24 9 60
6. Mestský športový klub Kežmarok 27 10 4 41
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 18 5 35
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 18 8 2 28
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 8 6 20
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 2 4 18
11. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 9 6 1 16
12. Shotokan karate Košice 6 4 6 16
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 0 6 12
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 4 2 9
15. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 0 1 7
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 3 0 2 5
17. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 30 9 51
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 33 4 10 47
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 24 10 4 38
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 14 8 31
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 2 2 16
6. Shotokan karate Košice 6 2 3 11
7. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 1 3
8. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 4 3 25
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 16 3 25
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 0 0 12
4. Shotokan karate Košice 6 2 3 11
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 5 11
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 4 0 10


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub UNION Košice, o. z. 18 6 4 28
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 14 6 26
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 0 7 22
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 8 3 20
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 2 4
6. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 1 3
7. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 41 44 45 256
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 41 31 44 229
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 26 34 35 181
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 25 23 39 160
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 20 22 21 125
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 17 17 99
7. Shotokan karate Košice 17 11 16 89
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 15 14 14 87
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 6 38
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 5 8 27
11. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 24
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 1 4 18
13. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 3 2 17
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 0 6 12
15. Karate club Trebišov 1 3 3 12
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 2 1 3 11
17. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 2 8
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 3 8
19. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 1 1 6
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2
PDF

1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019
2.kolo žiackej ligy TAUK a VUKABU - 24.11.2019



Agility dievčatá 5 ročné

1. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
1. Vasiliíková Alexandra /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5


Agility dievčatá 6 ročné

1. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 10
2. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice/ - body: 8
3. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Budáčová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
5. Rodová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 10
2. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 8
3. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
4. Česelková Tamara /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice/ - body: 3
4. Kovalčiková Laura /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
7. Duračinská Vivien /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 8 ročné

1. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
4. Lacková Ema /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
5. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
6. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
7. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
7. Piekarová Olívia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Redajová Simona /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 9 ročné

1. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
1. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
3. Kokyová Livia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
3. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
5. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Hanušovská Žofia /Shotokan karate Košice/ - body: 3
7. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Drabová Darina Anastázia /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 10 ročné

1. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
5. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Kalafutová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
7. Adamjaková Sandra /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
7. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 11 ročné

1. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 10
3. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 6
4. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Pinčáková Amélia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
6. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Kolej Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Antal Danylo /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
3. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Petrík Max /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
5. Figlár Filip /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
5. Moravec Richard /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
7. Džurný Lucas /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Pavol Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
1. Roman Denis Max /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 8
3. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
4. Princik Filip /Karate club Trebišov/ - body: 5
5. Dúbravec Leonard /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
5. Rusnák Dávid /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
7. Manák Ivan /Shotokan karate Košice/ - body: 2
8. Papcun Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Kirňák Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
3. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
4. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
5. Horník Filip /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
6. Dlhý Filip /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
6. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Jendrušiak Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Agility chlapci 8 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
1. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 10
3. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 4
4. Marčišovský Marko /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
7. Antal Dmytro /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Siciarek Dáwid /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 1
7. Tomčovčík Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 9 roční

1. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
4. Zimmermann Peter /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
5. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Kaleta Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 10 roční

1. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
3. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
4. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
7. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
7. Lovas Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
7. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 11 roční

1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
4. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
7. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
8. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
8. Mráz Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata dievčatá 5 rokov

1. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice/ - body: 6
1. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice/ - body: 6
3. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 5
4. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 6
1. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
1. Zárembová Katarína /Shotokan karate Košice/ - body: 6
3. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
4. Piekarová Olívia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
1. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
3. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
4. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 10
2. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Džubáková Dominika /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 1
4. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Vukušičova Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 5
3. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 2
5. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata mladšie kadetky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Vatráľová Mariana /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
2. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
3. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Lovasová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé

1. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
4. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 10
2. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 4
3. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 3
4. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 5 rokov

1. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Pritchard Samuel George /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
2. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Pavol Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Roman Denis Max /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1
4. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
2. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
4. Stašík Sebastián /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
1. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 5
3. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
3. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
5. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 1


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Černický Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Hegeduš Jakub /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Fedor Filip /Shotokan karate Košice/ - body: 8
2. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
3. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
5. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 6
3. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci

1. Novotný Július /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
1. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
2. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Okáľ Sebastián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 8
2. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 6
3. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
4. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Budáčová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
1. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 10
2. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
3. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Bušová Eliška /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
2. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 5
3. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Staněková Emilia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 1


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 10
2. Duračinská Vivien /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
3. Rodová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
4. Murcková Nina /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Hančinová Kristína /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 5
3. Khaustova Alena /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
3. Piekarová Olívia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Drabová Darina Anastázia /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Kokyová Livia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
4. Lacková Ema /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Redajová Simona /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 10
2. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 3
4. Pasnišinová Nina /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Hanzušová Natália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 5


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Čechová Barbora /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Lachkovičová Laura Piper /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Pinčáková Amélia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
2. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 3


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
2. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 10
2. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
1. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
3. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Hajduková Katarína /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
2. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg pokročilé

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
2. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Semancová Kaliska /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg začiatočníčky

1. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
2. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg pokročilé

1. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
2. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg začiatočníčky

1. Vatráľová Mariana /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 10
2. Švirková Viktória /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg pokročilé

1. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg začiatočníčky

1. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 10
2. Lovasová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé

1. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Fiľakovská Vanessa /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
5. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
3. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
3. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
3. Džupinová Radka /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Varholiková Sára /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
1. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
3. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Georgieva Viktoria /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
5. Paľová Ina /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
2. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
3. Manák Ivan /Shotokan karate Košice/ - body: 2
4. Cunik Arthur /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Dúbravec Leonard /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Hudák Denis /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Kirňák Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
3. Mitro Gabriel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Stašík Sebastián /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Soltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 10
2. Kaleta Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
4. Faith Oliver /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
4. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
1. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 8
3. Hrabovčak Leonard /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1
3. Pavol Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
3. Sopčák Alex /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
3. Železník Marek /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Jakim Michal /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 10
2. Bruoth Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Tomčovčík Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Hnilica Lukáš /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Černický Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Zimmermann Peter /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Antal Dmytro /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Toma Samuel /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Oberfranc Oliver /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Deneka Denys /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
2. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
2. Hrabovčak Leonard /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 5
3. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
4. Faith Oliver /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Cunik Yakob /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
4. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
2. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
3. Horváth Nikolas /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Gontkovič Rafael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
1. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
3. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Kader Atiq /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Mráz Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 10
2. Pasnišin Maroš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
2. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Antuš Adrian /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 10
2. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Mazurek Adam /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
3. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
3. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
3. Voľanský Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
2. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Hadvab Viktor /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
5. Petruš Dominik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg začiatočníci

1. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
4. Antuš Ján /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
4. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Ivan Valentino /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
3. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Antuš Ján /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Novotný Július /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 6
3. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 1
3. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice/ - body: 1
3. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
3. Vasilik Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Brajerčík Ján /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
2. Miklič Erik /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
3. Duhaň Dominik /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
4. Schmidt Markus /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
2. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
2. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Giňa Bartolomej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
2. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
2. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 5
4. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Guzej Stanislav /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Zengiwald Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1