TRSTENSKÝ POHÁR KARATE XXII. ROČNÍK - 10.11.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 13 12 38
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 8 14 34
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 6 10 25
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 7 15
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 5 9 6 20
6. Karate klub Trstená, o. z. 5 5 6 16
7. Karate klub Detva 5 2 5 12
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 4 3 11
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 4 9
10. Karate klub Krupina, o. z. 3 1 0 4
11. Seinchin sport Club Budapest 2 1 5 8
12. FARMEX Nitra 2 1 4 7
13. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 2 5
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 0 3
15. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 7 9
16. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 5 8
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 5 7
18. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 1 2 4
19. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
20. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 0 2 3
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 6 7 13
23. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 0 1
25. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 0 1
26. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
27. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
28. Karate klub Nováky 0 0 2 2
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
30. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
31. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
32. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 11 10 10 31
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 5 13 29
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 3 5 13
4. Karate klub Detva 5 2 5 12
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 6 5 15
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 4 3 10
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 6 11
8. Karate klub Krupina, o. z. 3 1 0 4
9. Karate klub Trstená, o. z. 2 3 2 7
10. FARMEX Nitra 2 1 3 6
11. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 2 5
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 0 3
13. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 3 5
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 6
15. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 1 1 3
16. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
17. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 0 2 3
18. Seinchin sport Club Budapest 1 0 2 3
19. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
20. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 5 7 12
21. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
22. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 0 1
23. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 0 1
24. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
25. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
27. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
29. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
31. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 39 26 12 77
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 36 16 14 66
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 27 12 10 49
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 15 18 6 39
5. Karate klub Trstená, o. z. 15 10 6 31
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 4 7 29
7. Karate klub Detva 15 4 5 24
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 8 3 23
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 12 7 19
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 4 4 17
11. Seinchin sport Club Budapest 6 2 5 13
12. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 7 13
13. FARMEX Nitra 6 2 4 12
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 5 12
15. Karate klub Krupina, o. z. 9 2 0 11
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 2 10
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 5 10
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 0 8
19. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 2 2 7
20. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
21. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
22. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 2 5
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
24. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
25. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 0 2
27. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 0 2
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
29. Karate klub Nováky 0 0 2 2
30. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
32. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
33. Karate Klub Revúca 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 33 20 10 63
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 33 10 13 56
3. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 12 5 29
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 6 5 26
5. Karate klub Detva 15 4 5 24
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 8 3 20
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 4 6 19
8. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 10 7 17
9. Karate klub Trstená, o. z. 6 6 2 14
10. Karate klub Krupina, o. z. 9 2 0 11
11. FARMEX Nitra 6 2 3 11
12. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 2 10
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 3 10
14. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 3 9
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 0 8
16. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 2 1 6
17. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 2 5
20. Seinchin sport Club Budapest 3 0 2 5
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
22. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
23. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 0 2
25. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 0 2
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
31. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

TRSTENSKÝ POHÁR KARATE XXII. ROČNÍK - 10.11.2019
Zvolen Cup 2020 - 09.02.2020
GRAND PRIX ŽILINA - 25.04.2020



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 19 17 25 61
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 17 8 14 39
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 16 19 22 57
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 12 10 22 44
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 10 12 12 34
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 4 4 18
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 7 5 9 21
8. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 7 1 3 11
9. Karate klub Detva 6 4 10 20
10. Karate klub Trstená, o. z. 5 6 7 18
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 1 1 7
12. FARMEX Nitra 4 5 11 20
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 3 8 14
14. Karate klub Zvolen 3 1 3 7
15. Karate klub Krupina, o. z. 3 1 2 6
16. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
17. Seinchin sport Club Budapest 2 1 5 8
18. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 2 5
19. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 1 4
20. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 7 9
21. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 0 0 2
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 6 12 19
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 3 10 14
24. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 3 5 9
25. Karate klub Dolný Kubín 1 3 2 6
26. Seigokan 1 3 0 4
27. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 2 7 10
28. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 2 3 6
29. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 0 3
30. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 1 7 9
31. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 4 6
32. Karate klub Nováky 1 1 2 4
33. Budokan Samaria, o.z. 1 1 2 4
34. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 1 2 4
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 1 0 2
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
38. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 0 0 1
39. Agria Shotokan Karate Klub 0 3 2 5
40. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 3 0 3
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 2 4
42. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 2 4
43. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 2 1 3
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
45. Športový klub karate SEIWA 0 1 0 1
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 5 5
47. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
48. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
49. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
50. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
51. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
52. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
53. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
54. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 5 10 21
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 5 1 6 12
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 0 1 6
4. Karate klub Trstená, o. z. 3 3 5 11
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 6 3 11
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 4 2 8
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 3 5 10
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 3 2 7
9. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 2 0 2 4
10. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 0 0 2
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 2 5 8
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 2 1 4
13. Seinchin sport Club Budapest 1 1 3 5
14. Karate klub Nováky 1 1 2 4
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 0 2
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 1 0 2
18. Budokan Samaria, o.z. 1 0 1 2
19. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 0 1 2
20. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 0 1
21. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
22. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 2 1 3
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 4
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 1 2
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
26. Športový klub karate SEIWA 0 1 0 1
27. Seigokan 0 1 0 1
28. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 4 4
29. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 4 4
30. Agria Shotokan Karate Klub 0 0 2 2
31. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
32. FARMEX Nitra 0 0 1 1
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
34. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
35. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 17 13 23 53
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 14 13 19 46
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 7 8 27
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 8 9 10 27
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 5 12 23
6. Karate klub Detva 6 4 10 20
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 4 9 19
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 4 3 12
9. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 5 1 1 7
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 1 1 7
11. FARMEX Nitra 4 5 10 19
12. Karate klub Krupina, o. z. 3 1 1 5
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
14. Karate klub Trstená, o. z. 2 3 2 7
15. Karate klub Zvolen 2 1 3 6
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 2 5
17. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 3 5
18. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 5 11 17
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 3 5 9
20. Karate klub Dolný Kubín 1 3 2 6
21. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 7 10
22. Seigokan 1 2 0 3
23. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 4 6
24. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 1 3 5
25. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 1 3
26. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 0 3 4
28. Seinchin sport Club Budapest 1 0 2 3
29. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 0 0 1
31. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 3 0 3
32. Agria Shotokan Karate Klub 0 3 0 3
33. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 2 4
34. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
35. Budokan Samaria, o.z. 0 1 1 2
36. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 1 2
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 1 2
38. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 0 1
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 5 5
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
41. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
42. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 2 2
43. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 2 2
44. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
45. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
46. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
47. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
PDF

TRSTENSKÝ POHÁR KARATE XXII. ROČNÍK - 10.11.2019
Zvolen Cup 2020 - 09.02.2020
GRAND PRIX ŽILINA - 25.04.2020



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 57 34 25 116
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 48 38 22 108
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 51 16 14 81
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 36 20 22 78
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 30 24 12 66
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 30 8 4 42
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 21 10 9 40
8. Karate klub Detva 18 8 10 36
9. Karate klub Trstená, o. z. 15 12 7 34
10. FARMEX Nitra 12 10 11 33
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 12 12 27
12. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 21 2 3 26
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 6 8 23
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 6 10 19
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 2 1 18
16. Karate klub Zvolen 9 2 3 14
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 5 14
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 4 7 14
19. Karate klub Krupina, o. z. 9 2 2 13
20. Seinchin sport Club Budapest 6 2 5 13
21. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 7 13
22. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 2 7 12
23. Karate klub Dolný Kubín 3 6 2 11
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 0 1 10
25. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 2 10
26. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 4 3 10
27. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 1 9
28. Seigokan 3 6 0 9
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 4 9
30. Agria Shotokan Karate Klub 0 6 2 8
31. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 0 7
32. Budokan Samaria, o.z. 3 2 2 7
33. Karate klub Nováky 3 2 2 7
34. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 2 7
35. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 6 0 0 6
36. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 6 0 6
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 4 2 6
38. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 4 2 6
39. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 2 0 5
40. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
41. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 4 1 5
42. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 5 5
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 4 0 4
45. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 0 0 3
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
47. Športový klub karate SEIWA 0 2 0 2
48. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
49. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
50. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
51. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
52. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
53. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
54. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 10 10 38
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 15 2 6 23
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 12 3 21
4. Karate klub Trstená, o. z. 9 6 5 20
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 6 5 17
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 0 1 16
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 8 2 16
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 6 2 14
9. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 4 5 12
10. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 6 0 2 8
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 4 1 8
12. Seinchin sport Club Budapest 3 2 3 8
13. Karate klub Nováky 3 2 2 7
14. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 6 0 0 6
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 2 0 5
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 0 5
17. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
18. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 4 1 5
19. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 3 5
20. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 1 4
21. Budokan Samaria, o.z. 3 0 1 4
22. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 4 4
23. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 4 4
24. Karate klub Zvolen 3 0 0 3
25. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 0 3
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 1 3
28. Seigokan 0 2 0 2
29. Športový klub karate SEIWA 0 2 0 2
30. Agria Shotokan Karate Klub 0 0 2 2
31. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
32. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
34. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
35. FARMEX Nitra 0 0 1 1
36. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 51 26 23 100
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 42 26 19 87
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 36 14 8 58
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 24 18 10 52
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 10 12 40
6. Karate klub Detva 18 8 10 36
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 18 8 9 35
8. FARMEX Nitra 12 10 10 32
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 8 3 26
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 10 11 24
11. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 15 2 1 18
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 2 1 18
13. Karate klub Trstená, o. z. 6 6 2 14
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 5 14
15. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 7 14
16. Karate klub Krupina, o. z. 9 2 1 12
17. Karate klub Zvolen 6 2 3 11
18. Karate klub Dolný Kubín 3 6 2 11
19. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 2 10
20. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 0 0 9
21. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 3 9
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 4 9
23. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 2 3 8
24. Seigokan 3 4 0 7
25. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 1 6
26. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 3 6
27. Agria Shotokan Karate Klub 0 6 0 6
28. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 6 0 6
29. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 4 2 6
30. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
31. Seinchin sport Club Budapest 3 0 2 5
32. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 5 5
33. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
34. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 4 0 4
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 0 0 3
36. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 1 3
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 1 3
38. Budokan Samaria, o.z. 0 2 1 3
39. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 0 2
40. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 2 2
41. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 2 2
42. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
44. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
45. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
46. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
47. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1