TRSTENSKÝ POHÁR KARATE XXII. ROČNÍK - 10.11.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 13 12 38
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 8 14 34
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 6 10 25
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 7 15
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 5 9 6 20
6. Karate klub Trstená, o. z. 5 5 6 16
7. Karate klub Detva 5 2 5 12
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 4 3 11
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 4 9
10. Karate klub Krupina, o. z. 3 1 0 4
11. Seinchin sport Club Budapest 2 1 5 8
12. FARMEX Nitra 2 1 4 7
13. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 2 5
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 0 3
15. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 7 9
16. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 5 8
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 5 7
18. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 1 2 4
19. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
20. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 0 2 3
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 6 7 13
23. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 0 1
25. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 0 1
26. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
27. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
28. Karate klub Nováky 0 0 2 2
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
30. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
31. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
32. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 11 10 10 31
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 5 13 29
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 3 5 13
4. Karate klub Detva 5 2 5 12
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 6 5 15
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 4 3 10
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 6 11
8. Karate klub Krupina, o. z. 3 1 0 4
9. Karate klub Trstená, o. z. 2 3 2 7
10. FARMEX Nitra 2 1 3 6
11. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 2 5
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 0 3
13. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 3 5
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 6
15. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 1 1 3
16. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
17. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 0 2 3
18. Seinchin sport Club Budapest 1 0 2 3
19. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
20. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 5 7 12
21. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
22. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 0 1
23. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 0 1
24. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
25. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
27. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
29. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
31. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 39 26 12 77
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 36 16 14 66
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 27 12 10 49
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 15 18 6 39
5. Karate klub Trstená, o. z. 15 10 6 31
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 4 7 29
7. Karate klub Detva 15 4 5 24
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 8 3 23
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 12 7 19
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 4 4 17
11. Seinchin sport Club Budapest 6 2 5 13
12. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 7 13
13. FARMEX Nitra 6 2 4 12
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 5 12
15. Karate klub Krupina, o. z. 9 2 0 11
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 2 10
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 5 10
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 0 8
19. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 2 2 7
20. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
21. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
22. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 2 5
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
24. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
25. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 0 2
27. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 0 2
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
29. Karate klub Nováky 0 0 2 2
30. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
32. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
33. Karate Klub Revúca 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 33 20 10 63
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 33 10 13 56
3. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 12 5 29
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 6 5 26
5. Karate klub Detva 15 4 5 24
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 8 3 20
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 4 6 19
8. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 10 7 17
9. Karate klub Trstená, o. z. 6 6 2 14
10. Karate klub Krupina, o. z. 9 2 0 11
11. FARMEX Nitra 6 2 3 11
12. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 2 10
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 3 10
14. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 3 9
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 0 8
16. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 2 1 6
17. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 2 5
20. Seinchin sport Club Budapest 3 0 2 5
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
22. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 3 3
23. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 0 2
25. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 0 2
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
31. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub