Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub

Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015
Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016
Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 23 18 24 65
2. Šk karate Kachi 22 18 27 67
3. Športová škola karate Prievidza 15 20 27 62
4. FARMEX Nitra 13 10 10 33
5. AC Uniza Karate Klub Žilina 13 8 9 30
6. ŠK CMK Banská Bystrica 13 7 16 36
7. TJ Rapid Bratislava 10 6 24 40
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 10 13 30
10. KK Ekonóm Trenčín 7 1 5 13
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 6 6 18
12. Karate Klub Detva 6 4 13 23
13. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 5 2 3 10
14. ŠK Real team Trenčín 4 2 6 12
15. Karate klub Trstená 4 2 5 11
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 4 9
17. Karate klub URAKEN Zvolen 2 5 12 19
18. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 5 5 12
19. KK ZZO Čadca 2 2 5 9
20. ŠKP Čadca 2 1 3 6
21. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
22. Shogunul Oradea 2 0 2 4
23. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 10
24. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
25. Spartak Myjava 1 3 6 10
26. KK TRIUMPH ŠURANY 1 3 2 6
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 3 2 6
28. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 4 7
29. Športový klub Keido Košice 1 2 4 7
30. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
31. Karate klub Zvolen 1 1 7 9
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
33. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
34. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 4
35. Budokan Zvolen 1 0 4 5
36. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 1 2
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 2
38. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
39. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 9
40. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 5
41. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
42. KK Nováky 0 2 2 4
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
44. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
45. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
46. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 5 6
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
48. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
49. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
50. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
51. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
52. KK Union Košice 0 1 0 1
53. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
54. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
55. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
56. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
57. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 2 2
58. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
59. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
60. Saag Šahy 0 0 1 1
61. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
62. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
63. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
64. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
65. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 14 9 10 33
2. Športová škola karate Prievidza 9 10 20 39
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 6 3 15
4. TJ Rapid Bratislava 6 4 11 21
5. MŠK Žiar nad Hronom 5 5 6 16
6. ŠK Real team Trenčín 3 1 4 8
7. KK Ekonóm Trenčín 3 1 1 5
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 2 6
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 1 3
10. Karate klub Trstená 1 1 2 4
11. Karate klub URAKEN Zvolen 1 0 5 6
12. Budokan Zvolen 1 0 2 3
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
14. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 0 1
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
16. KK Nováky 0 2 2 4
17. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 2 1 3
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
19. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 4 5
21. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
22. Športový klub Keido Košice 0 1 2 3
23. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
24. Shotokan karate do International Serbia 0 1 1 2
25. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
26. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
27. Karate Klub Junior Prešov 0 1 0 1
28. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
29. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
30. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
31. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
35. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
36. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
37. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
38. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
39. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
40. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 18 13 18 49
2. FARMEX Nitra 13 10 10 33
3. AC Uniza Karate Klub Žilina 13 6 8 27
4. ŠK CMK Banská Bystrica 11 7 15 33
5. Šk karate Kachi 8 9 17 34
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 9 9 25
8. Športová škola karate Prievidza 6 10 7 23
9. Karate Klub Detva 6 4 13 23
10. TJ Rapid Bratislava 4 2 13 19
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 2 3 9
12. KK Ekonóm Trenčín 4 0 4 8
13. Karate klub Trstená 3 1 3 7
14. KK ZZO Čadca 2 2 4 8
15. ŠKP Čadca 2 1 3 6
16. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
17. Shogunul Oradea 2 0 2 4
18. Karate klub URAKEN Zvolen 1 5 7 13
19. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 5 4 10
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
21. Spartak Myjava 1 3 6 10
22. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 8
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 3 2 6
24. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 4 7
25. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
27. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 2 4
29. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
30. Športový klub Keido Košice 1 1 2 4
31. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
32. Karate klub Zvolen 1 0 4 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 2 3
34. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 0 1
35. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
36. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 8
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
38. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 3
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
40. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 4 5
41. Karate Klub Junior Prešov 0 1 2 3
42. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
43. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
44. KK Union Košice 0 1 0 1
45. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
46. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 3 3
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
51. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
52. Saag Šahy 0 0 1 1
53. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
54. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
55. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1

Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015
Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016
Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 69 36 24 129
2. Šk karate Kachi 66 36 27 129
3. Športová škola karate Prievidza 45 40 27 112
4. FARMEX Nitra 39 20 10 69
5. ŠK CMK Banská Bystrica 39 14 16 69
6. TJ Rapid Bratislava 30 12 24 66
7. AC Uniza Karate Klub Žilina 39 16 9 64
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 20 13 54
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
10. Karate Klub Detva 18 8 13 39
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY 18 12 6 36
12. KK Ekonóm Trenčín 21 2 5 28
13. Karate klub URAKEN Zvolen 6 10 12 28
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 15 4 3 22
15. ŠK Real team Trenčín 12 4 6 22
16. Karate klub Trstená 12 4 5 21
17. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 10 5 21
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 4 4 17
19. Shotokan karate do International Serbia 3 8 5 16
20. KK ZZO Čadca 6 4 5 15
21. Spartak Myjava 3 6 6 15
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
23. Karate klub Zvolen 3 2 7 12
24. ŠKP Čadca 6 2 3 11
25. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
26. KK TRIUMPH ŠURANY 3 6 2 11
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 6 2 11
28. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 4 11
29. Športový klub Keido Košice 3 4 4 11
30. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 7 11
31. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
32. Shogunul Oradea 6 0 2 8
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
34. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
35. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
36. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 2 7
37. Budokan Zvolen 3 0 4 7
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 3 7
39. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 5 7
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
41. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
42. KK Nováky 0 4 2 6
43. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
44. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 1 4
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 1 4
46. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
48. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
49. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
50. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
51. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
52. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
53. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
54. KK Union Košice 0 2 0 2
55. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
56. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
57. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 2 2
58. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
59. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
60. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
61. Saag Šahy 0 0 1 1
62. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
63. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
64. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
65. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 42 18 10 70
2. Športová škola karate Prievidza 27 20 20 67
3. TJ Rapid Bratislava 18 8 11 37
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY 18 12 3 33
5. MŠK Žiar nad Hronom 15 10 6 31
6. ŠK Real team Trenčín 9 2 4 15
7. KK Ekonóm Trenčín 9 2 1 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 2 12
9. Karate klub URAKEN Zvolen 3 0 5 8
10. ŠK CMK Banská Bystrica 6 0 1 7
11. Karate klub Trstená 3 2 2 7
12. KK Nováky 0 4 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 4 6
14. Budokan Zvolen 3 0 2 5
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 4 1 5
16. Karate klub Zvolen 0 2 3 5
17. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 0 4
19. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
20. Športový klub Keido Košice 0 2 2 4
21. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
22. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 0 3
24. Shotokan karate do International Serbia 0 2 1 3
25. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
26. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
27. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
28. Karate Klub Junior Prešov 0 2 0 2
29. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
30. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
31. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
33. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
34. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
35. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
36. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
37. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
38. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
39. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
40. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
41. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 54 26 18 98
2. FARMEX Nitra 39 20 10 69
3. ŠK CMK Banská Bystrica 33 14 15 62
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 39 12 8 59
5. Šk karate Kachi 24 18 17 59
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 18 9 48
7. Športová škola karate Prievidza 18 20 7 45
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
9. Karate Klub Detva 18 8 13 39
10. TJ Rapid Bratislava 12 4 13 29
11. Karate klub URAKEN Zvolen 3 10 7 20
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 4 3 19
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 10 4 17
14. KK Ekonóm Trenčín 12 0 4 16
15. Spartak Myjava 3 6 6 15
16. Karate klub Trstená 9 2 3 14
17. KK ZZO Čadca 6 4 4 14
18. Shotokan karate do International Serbia 3 6 4 13
19. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
20. ŠKP Čadca 6 2 3 11
21. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 6 2 11
23. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 4 11
24. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 6 10
25. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
26. Shogunul Oradea 6 0 2 8
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
28. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
29. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
30. KK TRIUMPH ŠURANY 3 2 2 7
31. ŠK Real team Trenčín 3 2 2 7
32. Športový klub Keido Košice 3 2 2 7
33. Karate klub Zvolen 3 0 4 7
34. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 1 6
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
37. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 2 5
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 1 5
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
40. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
41. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
42. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
43. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 0 3
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 3 3
45. KK Union Košice 0 2 0 2
46. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
47. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
51. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
52. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
53. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
54. Saag Šahy 0 0 1 1
55. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1