Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov 2016 - 14.05.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 9 5 6 20
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 4 3 11
3. TJ Rapid Bratislava 3 5 1 9
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 1 3 7
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 1 1 5
6. Šk karate Kachi 2 3 7 12
7. ŠK Real team Trenčín 2 3 7 12
8. FARMEX Nitra 2 1 5 8
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 3 6
10. KK Ekonóm Trenčín 2 1 3 6
11. Športový klub Keido Košice 2 1 1 4
12. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 3 5
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 0 1 3
14. Spartak Myjava 1 2 0 3
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 4 6
16. Karate Klub Detva 1 1 3 5
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 1 3
18. 1.Karate Club Pezinok 1 1 1 3
19. Union Košice 1 1 1 3
20. Central karate klub Poprad 1 0 4 5
21. Corvin HE Kolárovo 1 0 2 3
22. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 0 2 3
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 2 3
24. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 2
25. Budokan Zvolen 1 0 1 2
26. Karate klub MP Brezno 1 0 0 1
27. Akademik TU Košice 1 0 0 1
28. Karate klub ZOKU 1 0 0 1
29. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 4 3 7
30. MŠK Žiar nad Hronom 0 3 5 8
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 4 7
32. MŠK KK Kežmarok 0 2 0 2
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 4 5
34. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 3 4
35. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2
36. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 0 1
37. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
38. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 0 1
39. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
40. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate Prievidza 9 5 6 43
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 4 3 23
3. TJ Rapid Bratislava 3 5 1 20
4. Šk karate Kachi 2 3 7 19
5. ŠK Real team Trenčín 2 3 7 19
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 1 3 14
7. FARMEX Nitra 2 1 5 13
8. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 1 1 12
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 3 11
10. KK Ekonóm Trenčín 2 1 3 11
11. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 4 3 11
12. MŠK Žiar nad Hronom 0 3 5 11
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 4 10
14. Športový klub Keido Košice 2 1 1 9
15. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 3 9
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 4 9
17. Karate Klub Detva 1 1 3 8
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 0 1 7
19. Spartak Myjava 1 2 0 7
20. Central karate klub Poprad 1 0 4 7
21. Union Košice 1 1 1 6
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 1 6
23. 1.Karate Club Pezinok 1 1 1 6
24. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 4 6
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 2 5
26. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 0 2 5
27. Corvin HE Kolárovo 1 0 2 5
28. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 3 5
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 4
30. Budokan Zvolen 1 0 1 4
31. MŠK KK Kežmarok 0 2 0 4
32. Karate klub MP Brezno 1 0 0 3
33. Karate klub ZOKU 1 0 0 3
34. Akademik TU Košice 1 0 0 3
35. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 3
36. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 2
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 0 2
38. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 0 2
39. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
40. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub