Majstrovstvá ZsZK seniorov a 2.kolo Pohára - 02.02.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Majstrovstvá ZsZK seniorov a 2.kolo Pohára - 02.02.2019
Otvorené Majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 3.kolo Pohár - 16.03.2019



Kihon Ido dievčatá 5 rokov

1. Repková Rebeka /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Moringová Adriana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16


Kata dievčatá 5 rokov

1. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12


Kihon Ido dievčatá 6-7 rokov

1. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Tvrdoňová Lea /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8


Kata dievčatá 6-7 rokov

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
2. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kihon Ido dievčatá 8-9 rokov

1. Brečková Lea /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 24
2. Trubinská Natália /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
3. Raceková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 10
4. Godálová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Matejovičová Michaela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov

1. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
2. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
3. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
3. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Čeh Zoja Lea /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 20
2. Lebóová Lilien /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 16
3. Šimunková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
4. Csaplárová Dóra /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 6
4. Vastagova Viktória /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 6
6. Godálová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Ilcsíková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Šuňová Agáta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Szántó Barbara /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 6
5. Mátyusová Daniela /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
5. Šimunková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
7. Ostrožlíková Michaela /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov

1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
2. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
2. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
4. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
4. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
6. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov

1. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 14
2. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
3. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
3. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
6. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Horňáková Hanka /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 2
8. Jakubčáková Liliana /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 2
8. Suchá Eliška /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 2


Kata staršie dorastenky 14-15 rokov

1. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
2. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
4. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
2. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Széll Kitti /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 12


Kata seniorky

1. Széll Kitti /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 16
1. Széll Viktória /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 16
3. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12


Kata seniorky +35

1. Winklerová Renáta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Krátka Alžbeta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16


Kihon Ido chlapci 5 rokov

1. Némethy Radoslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Bilík Peter František /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kata chlapci 5 rokov

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
2. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8


Kihon Ido chlapci 6-7 rokov

1. Marko Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Fabo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
2. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Bilik Peter /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Carlisle Eliot /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
2. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
3. Beňo Dávid /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Jakóczi Marian /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 8
5. Babos Bertalan Miklós /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
5. Némethy Radoslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata chlapci 6-7 rokov

1. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
2. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
3. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
4. Jakóczi Marian /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 4
4. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kihon Ido chlapci 8-9 rokov

1. Klačan Šimon /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 24
2. Letko Marek /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
3. Hermann Alex /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Macko Samuel /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Shepialevich Vladzislav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Spáčil Samuel /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
2. Solár Oskar /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 16
3. Szabó Peter /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 6
4. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Stojka Viktor /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
4. Szántó Zalán /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
8. Kalivoda Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Schmizing Simon /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov

1. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
3. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
4. Kríž Alexej /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Lenárd Jakub /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
6. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
6. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Mátel Tomáš /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Mihálik Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Kovács Szabolcs /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 8
2. Matunák Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 8
4. Horvát Samuel /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
4. Schmizing Sebastián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Vazovan Kristián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata starší žiaci 10-11 rokov

1. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 24
2. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Konečný Patrik /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 6
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
6. Balog Marek /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov

1. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
2. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 10
4. Pintér Patrik /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 6
4. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
6. Nagy Balázs /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
6. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Adame Matej /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 2
8. Matejovič Jakub /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Mátyus Michal /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Klačan Patrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 20
2. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
3. Kramár Alexander /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 10
4. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Minarovič Milan /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
7. Guttmann Márk /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
2. Jakab Viktor /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Klačan Patrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
4. Guttmann Márk /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Csiba Dávid /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 12
1. Smoliga Julian Enrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
1. Šípek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
4. Šipek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 8


Kata seniori

1. Csiba Dávid /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 12
1. Smoliga Julian Enrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
1. Šípek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
4. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
4. Šipek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 8
6. Czédli Tamás /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 4
7. Kiss Artúr /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kata seniori +35

1. Klempa Lóránt /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 24
2. Csiba Tibor /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 8
2. Garec Michal /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
4. Glogas Marian /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4


Kata seniori +45

1. Csiba Tibor /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 12
2. Gabrhel Jozef /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Glogas Marian /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Tvrdoňová Lea /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Trubinská Natália /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
2. Sprušanská Lujza /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
3. Godálová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Maláriková Petra /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Raceková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
2. Tvrdoňová Lea /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg

1. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
2. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
4. Plavcová Barica /Karate klub ABC car Komárno, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Ilcsíková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Raceková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Domján Dorka Zsófia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
2. Ilcsíková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
2. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg

1. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 12
1. Domján Dorka Zsófia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Plavcová Barica /Karate klub ABC car Komárno, o. z./ - body: 8
3. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg

1. Caňová Simona /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
1. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
3. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
4. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
4. Mátelová Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Matejovičová Michaela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
2. Mátyusová Daniela /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg

1. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
4. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Šuňová Agáta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Marková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg

1. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
2. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Kurucz Erika Réka /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
3. Vargová Linda Bettina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
5. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
6. Chudá Viktória /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Šuňová Agáta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg

1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
3. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 10
4. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
4. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
6. Mátyusová Daniela /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
7. Suchá Eliška /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg

1. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
3. Horňáková Hanka /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 4
3. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg

1. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Nagyová Katarína /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg

1. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 20
2. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Lakatošová Erika /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
4. Škodková Karin /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Jakubčáková Liliana /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 2
5. Poláková Simona /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 20
2. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
3. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Matušková Terézia /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Rostecká Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
7. Presalovičová Laura /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
2. Bogyóová Alexandra /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 8
2. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Rostecká Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
3. Zajačková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Caňová Karolína /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
3. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Stohlová Pavlína /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
2. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite ženy +35 Open

1. Winklerová Renáta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Krátka Alžbeta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
2. Hatala Mathias /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 14
3. Beňo Dávid /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Unterfranc Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Breče Andrej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Marko Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Kučeravý Andrej /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 20
1. Jurík Tomáš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 20


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Kalivoda Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
1. Szabó Peter /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 12
3. Shepialevich Vladzislav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Tóth Patrik /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 8


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Čmiko Miroslav /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
2. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Szabó Peter /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 12
4. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
5. Kalivoda Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg

1. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
2. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Strempek Marián /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
4. Mátel Tomáš /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
6. Urban Šimon /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Nagy Ákos /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Letko Marek /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 10
4. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Očovský Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
6. Schmizing Simon /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg

1. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Sarvaš Martin /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
2. Urban Šimon /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Mikuš Michal /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
1. Jurík Filip /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
1. Nagy Ákos /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
1. Szántó Zalán /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
5. Bánovský Filip /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg

1. Kríž Alexej /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 16
2. Kováč Damián /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Mikuš Michal /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Lenárd Jakub /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 4
5. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg

1. Kiss Bence /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 16
2. Dúcky Móric /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
2. Konečný Patrik /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 12
4. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Mihálik Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Schmizing Sebastián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg

1. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 20
2. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
3. Konečný Patrik /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 8
4. Mihálik Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg

1. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
3. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 10
4. Cagáň Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Hóz Damian /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4
5. Orság Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Nagy Ákos /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Král Eugen /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg

1. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 12
1. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
1. Staňo Viktor /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Szántó Gergely /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
6. Balog Marek /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
7. Laurinec Maroš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg

1. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
2. Král Eugen /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Hamara Christian /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg

1. Husár Matej /Karate klub ABC car Komárno, o. z./ - body: 12
2. Mátyus Michal /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 8


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg

1. Harant Matúš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 20
1. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 20
3. Pintér Patrik /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 8
4. Knížat Alexander /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Kríž Martin /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Nagy Balázs /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
7. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Matejovič Jakub /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg

1. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Kalmár László /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Nagy Balázs /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 8
4. Rostecký Jakub /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 20
2. Harant Matúš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Rostecký Jakub /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Kramár Alexander /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Guttmann Márk /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Buday Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Kramár Alexander /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Boháč Matúš /KARATE MOČENOK, o. z./ - body: 4
3. Telekes Levente Károly /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Minarovič Milan /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
2. Voltemar Igor /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Horváth Christopher /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Szulcsányi Viktor /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
3. Guttmann Márk /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4
3. Segeš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite seniori nad 84kg

1. Jóba Attila /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Gažík Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Hentek Róbert /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 4


Kumite seniori Open

1. Gažík Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Takács Mário /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8


Kumite seniori +35 Open

1. Takács Mário /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
2. Garec Michal /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Gabrhel Jozef /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4