4.kolo BUK a Majstrovstvá BUK detí a žiakov - 17.04.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 11 17 10 38
2. ŠK Real team Trenčín 11 9 16 36
3. 1.Karate Club Pezinok 5 3 2 10
4. Spartak Myjava 5 2 2 9
5. Karate klub TORASHIRO Nitra 4 5 9 18
6. FARMEX Nitra 2 2 0 4
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 5 8
8. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 3
9. Karate Klub Revúca 1 0 4 5
10. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 1 2
11. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
12. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 1 2
13. Budokan Samaria 0 1 0 1
14. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 3 3
15. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 8 6 9 23
2. TJ Rapid Bratislava 5 6 6 17
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 3 4 9
4. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 2 4
5. Karate Klub Revúca 1 0 1 2
6. Budokan Samaria 0 1 0 1
7. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 2 2
8. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 6 11 4 21
2. 1.Karate Club Pezinok 5 3 2 10
3. Spartak Myjava 5 2 2 9
4. ŠK Real team Trenčín 3 3 7 13
5. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 5 9
6. FARMEX Nitra 2 2 0 4
7. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 3
8. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 3 4
9. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 1 2
10. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
11. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 1 2
12. Karate Klub Revúca 0 0 3 3
13. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 3 3


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 2 1 6
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
3. Karate Klub Revúca 0 0 2 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 2 1 6
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
3. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 11 17 10 77
2. ŠK Real team Trenčín 11 9 16 67
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 4 5 9 31
4. 1.Karate Club Pezinok 5 3 2 23
5. Spartak Myjava 5 2 2 21
6. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 5 13
7. FARMEX Nitra 2 2 0 10
8. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 8
9. Karate Klub Revúca 1 0 4 7
10. Karate klub Zvolen 0 1 3 5
11. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 1 4
12. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 1 3
13. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 3 3
14. Budokan Samaria 0 1 0 2
15. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 8 6 9 45
2. TJ Rapid Bratislava 5 6 6 33
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 3 4 16
4. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 2 7
5. Karate Klub Revúca 1 0 1 4
6. Budokan Samaria 0 1 0 2
7. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 2 2
8. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 6 11 4 44
2. 1.Karate Club Pezinok 5 3 2 23
3. ŠK Real team Trenčín 3 3 7 22
4. Spartak Myjava 5 2 2 21
5. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 5 15
6. FARMEX Nitra 2 2 0 10
7. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 8
8. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 3 6
9. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 1 4
10. Karate klub Zvolen 0 1 2 4
11. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 1 3
12. Karate Klub Revúca 0 0 3 3
13. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 3 3


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 2 1 14
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 2
3. Karate Klub Revúca 0 0 2 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 2 1 14
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 2
3. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
PDF
kategória výsledok meno klub