1. kolo Bratislavského pohára v karate - 27.10.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 31 23 31 85
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 12 2 7 21
3. TJ Rapid Bratislava 11 13 9 33
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 8 15 21 44
5. 1.Karate Club Pezinok 8 11 10 29
6. KK TJ Strojár Malacky 8 2 7 17
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 6 5 4 15
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 6 2 1 9
9. Karate klub ZOKU 5 5 2 12
10. FARMEX Nitra 5 4 4 13
11. Spartak Myjava 5 3 4 12
12. KK TRIUMPH ŠURANY 3 1 3 7
13. Športová škola karate BRATISLAVA 2 5 5 12
14. Budokan Samaria 2 4 9 15
15. Karate klub Zvolen 1 1 0 2
16. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 5 3 8
17. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
18. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
19. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 2 2
20. KK BUNKAI Bratislava 0 0 2 2
21. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1
22. Karate Tím NALI 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 19 10 7 36
2. 1.Karate Club Pezinok 5 7 1 13
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 1 3 9
4. TJ Rapid Bratislava 3 4 2 9
5. Karate klub ZOKU 3 3 0 6
6. KK TJ Strojár Malacky 3 2 3 8
7. Športová škola karate BRATISLAVA 2 4 3 9
8. Budokan Samaria 1 0 2 3
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 0 0 1
10. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 3 2 5
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 3 4
12. KK BUNKAI Bratislava 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB TOPOĽČANY 7 0 1 8
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 5 5 14 24
3. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 2 7
4. TJ Rapid Bratislava 2 3 4 9
5. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 2 1 4
6. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
7. 1.Karate Club Pezinok 0 1 2 3
8. Budokan Samaria 0 1 1 2
9. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 1 2
10. Karate klub ZOKU 0 1 1 2
11. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 1 1
12. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 7 8 10 25
2. TJ Rapid Bratislava 6 6 3 15
3. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 12 16 33
4. FARMEX Nitra 5 4 4 13
5. Spartak Myjava 5 3 4 12
6. SEIGOKAN PIEŠŤANY 5 3 3 11
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 5 2 1 8
8. KK TJ Strojár Malacky 5 0 4 9
9. 1.Karate Club Pezinok 3 3 7 13
10. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 2 5
11. Karate klub ZOKU 2 1 1 4
12. Budokan Samaria 1 3 6 10
13. Karate klub Zvolen 1 1 0 2
14. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 1 3
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 1 3 4
16. Športová škola karate BRATISLAVA 0 1 2 3
17. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
18. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 1 1
19. Karate Tím NALI 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 0 1
2. KK TJ Strojár Malacky 1 0 0 1


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK TJ Strojár Malacky 1 0 0 1
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 0 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 31 23 31 85
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 12 2 7 21
3. TJ Rapid Bratislava 11 13 9 33
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 15 21 45
5. KK TJ Strojár Malacky 9 2 7 18
6. 1.Karate Club Pezinok 8 11 10 29
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 6 5 4 15
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 6 2 1 9
9. Karate klub ZOKU 5 5 2 12
10. FARMEX Nitra 5 4 4 13
11. Spartak Myjava 5 3 4 12
12. KK TRIUMPH ŠURANY 3 1 3 7
13. Športová škola karate BRATISLAVA 2 5 5 12
14. Budokan Samaria 2 4 9 15
15. Karate klub Zvolen 1 1 0 2
16. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 5 3 8
17. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
18. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
19. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 2 2
20. KK BUNKAI Bratislava 0 0 2 2
21. Karate Tím NALI 0 0 1 1
22. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 93 46 31 170
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 24 30 21 75
3. TJ Rapid Bratislava 33 26 9 68
4. 1.Karate Club Pezinok 24 22 10 56
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 36 4 7 47
6. KK TJ Strojár Malacky 24 4 7 35
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 18 10 4 32
8. Karate klub ZOKU 15 10 2 27
9. FARMEX Nitra 15 8 4 27
10. Spartak Myjava 15 6 4 25
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 18 4 1 23
12. Budokan Samaria 6 8 9 23
13. Športová škola karate BRATISLAVA 6 10 5 21
14. KK TRIUMPH ŠURANY 9 2 3 14
15. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 10 3 13
16. Karate klub Zvolen 3 2 0 5
17. KK TAIYÓ Kolárovo 0 4 0 4
18. KK Ekonóm Trenčín 0 2 0 2
19. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 2 2
20. KK BUNKAI Bratislava 0 0 2 2
21. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1
22. Karate Tím NALI 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 57 20 7 84
2. 1.Karate Club Pezinok 15 14 1 30
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 2 3 20
4. TJ Rapid Bratislava 9 8 2 19
5. Športová škola karate BRATISLAVA 6 8 3 17
6. KK TJ Strojár Malacky 9 4 3 16
7. Karate klub ZOKU 9 6 0 15
8. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 6 2 8
9. Budokan Samaria 3 0 2 5
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 3 5
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 0 0 3
12. KK BUNKAI Bratislava 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 15 10 14 39
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 21 0 1 22
3. TJ Rapid Bratislava 6 6 4 16
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 4 2 15
5. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 4 1 8
6. KK TAIYÓ Kolárovo 0 4 0 4
7. 1.Karate Club Pezinok 0 2 2 4
8. Budokan Samaria 0 2 1 3
9. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 1 3
10. Karate klub ZOKU 0 2 1 3
11. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 1 1
12. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 15 24 16 55
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 21 16 10 47
3. TJ Rapid Bratislava 18 12 3 33
4. FARMEX Nitra 15 8 4 27
5. Spartak Myjava 15 6 4 25
6. SEIGOKAN PIEŠŤANY 15 6 3 24
7. 1.Karate Club Pezinok 9 6 7 22
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 15 4 1 20
9. KK TJ Strojár Malacky 15 0 4 19
10. Budokan Samaria 3 6 6 15
11. KK TRIUMPH ŠURANY 9 0 2 11
12. Karate klub ZOKU 6 2 1 9
13. Karate klub Zvolen 3 2 0 5
14. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 4 1 5
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 2 3 5
16. Športová škola karate BRATISLAVA 0 2 2 4
17. KK Ekonóm Trenčín 0 2 0 2
18. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 1 1
19. Karate Tím NALI 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 0 3
2. KK TJ Strojár Malacky 3 0 0 3


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KK TJ Strojár Malacky 3 0 0 3
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 0 3


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 93 46 31 170
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 27 30 21 78
3. TJ Rapid Bratislava 33 26 9 68
4. 1.Karate Club Pezinok 24 22 10 56
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 36 4 7 47
6. KK TJ Strojár Malacky 27 4 7 38
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 18 10 4 32
8. Karate klub ZOKU 15 10 2 27
9. FARMEX Nitra 15 8 4 27
10. Spartak Myjava 15 6 4 25
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 18 4 1 23
12. Budokan Samaria 6 8 9 23
13. Športová škola karate BRATISLAVA 6 10 5 21
14. KK TRIUMPH ŠURANY 9 2 3 14
15. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 10 3 13
16. Karate klub Zvolen 3 2 0 5
17. KK TAIYÓ Kolárovo 0 4 0 4
18. KK Ekonóm Trenčín 0 2 0 2
19. KK BUNKAI Bratislava 0 0 2 2
20. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 2 2
21. Karate Tím NALI 0 0 1 1
22. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub