Memoriál Jozefa Juhaňáka - 07.05.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 7 11 31
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 8 6 12 26
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 2 4 11
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 5 1 5 11
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 6 11 21
6. FARMEX Nitra 4 5 1 10
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 9 9 21
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 0 4
9. Karate klub Detva 2 3 5 10
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 2 4
11. Centrum voľného času Žiar nad Hronom 1 2 2 5
12. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 2 2 5
13. ZŠ Hliník nad Hronom 1 0 3 4
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 2 3
15. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 1 2
16. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 1 2
17. ŠKP Čadca 1 0 0 1
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 3 2 5
19. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 3 1 4
20. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 1 3
21. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 4 5
22. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 1 3 4
23. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
24. Karate klub Kanianka 0 1 0 1
25. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 3 3
26. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
27. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 2 2
28. Saag Šahy 0 0 1 1
29. Karate klub Nováky 0 0 1 1
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
31. 1. KC Dobrá Niva 0 0 1 1
32. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 39 14 11 64
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 24 12 12 48
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 18 9 36
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 12 11 35
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 4 4 23
6. FARMEX Nitra 12 10 1 23
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 15 2 5 22
8. Karate klub Detva 6 6 5 17
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 0 11
10. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 4 2 9
11. Centrum voľného času Žiar nad Hronom 3 4 2 9
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 2 8
13. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 6 2 8
14. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 6 1 7
15. ZŠ Hliník nad Hronom 3 0 3 6
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 4 6
17. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
18. Karate Klub Žilina, o. z. 0 4 1 5
19. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 2 3 5
20. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 1 4
21. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
22. Karate klub Zvolen 0 2 2 4
23. ŠKP Čadca 3 0 0 3
24. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 3 3
25. Karate klub Kanianka 0 2 0 2
26. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 2 2
27. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
28. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
30. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
31. Saag Šahy 0 0 1 1
32. Karate klub Nováky 0 0 1 1
33. 1. KC Dobrá Niva 0 0 1 1
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub