12th Memorial of Michal Bozogan - 19.01.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Justitia Fuji-Yama SE 2 1 1 4
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 1 0 2
3. MŠK Žiar nad Hronom 1 0 0 1
4. TJ Rapid Bratislava 1 0 0 1
5. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 1 0 0 1
6. Športový klub Keido Košice 0 2 0 2
7. Vasas SC 0 1 5 6
8. Union Košice 0 1 1 2
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 2 2
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 1 1
11. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
12. Gankaku Team Hungary 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. UNION - LVIV 14 6 15 35
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 7 3 3 13
3. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 0 3 7
4. ŠK CMK Banská Bystrica 3 2 5 10
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 1 1 4
6. Harasuto Lodz 2 1 1 4
7. Clubul Sportiv Shogunul 2 1 0 3
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 7 9
9. Spartak Myjava 1 2 0 3
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 1 4 6
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 1 1 3
12. UTE 1 1 0 2
13. FARMEX Nitra 1 0 3 4
14. Vasas SC 0 6 2 8
15. MŠK Žiar nad Hronom 0 3 2 5
16. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
17. Union Košice 0 2 2 4
18. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 0 2
19. MŠK karate Vranov 0 1 3 4
20. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
21. Gankaku Team Hungary 0 1 1 2
22. SSC KARATE POLÁK 0 1 1 2
23. Športový klub Keido Košice 0 1 0 1
24. Karate klub ZOKU 0 1 0 1
25. MŠK KK Kežmarok 0 1 0 1
26. Karate Klub Junior Prešov 0 0 3 3
27. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 3 3
28. CSM Satu Mare 0 0 2 2
29. Karate Klub Detva 0 0 2 2
30. YAKUZA 0 0 1 1
31. UKS Ronin 1 0 0 1 1
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. UNION - LVIV 42 12 15 69
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 21 6 3 30
3. Vasas SC 0 14 7 21
4. ŠK CMK Banská Bystrica 9 4 5 18
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 0 3 15
6. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 0 7 13
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 2 3 11
8. MŠK Žiar nad Hronom 3 6 2 11
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 5 10
10. Justitia Fuji-Yama SE 6 2 1 9
11. Harasuto Lodz 6 2 1 9
12. Union Košice 0 6 3 9
13. Clubul Sportiv Shogunul 6 2 0 8
14. Spartak Myjava 3 4 0 7
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 3 7
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 2 1 6
17. FARMEX Nitra 3 0 3 6
18. Športový klub Keido Košice 0 6 0 6
19. UTE 3 2 0 5
20. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 2 0 5
21. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 4 1 5
22. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
23. Gankaku Team Hungary 0 2 2 4
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
25. TJ Rapid Bratislava 3 0 0 3
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 3 0 0 3
27. SSC KARATE POLÁK 0 2 1 3
28. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 3 3
29. Karate Klub Junior Prešov 0 0 3 3
30. Karate klub ZOKU 0 2 0 2
31. MŠK KK Kežmarok 0 2 0 2
32. CSM Satu Mare 0 0 2 2
33. Karate Klub Detva 0 0 2 2
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
35. YAKUZA 0 0 1 1
36. UKS Ronin 1 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Justitia Fuji-Yama SE 6 2 1 9
2. Vasas SC 0 2 5 7
3. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 2 0 5
4. Športový klub Keido Košice 0 4 0 4
5. MŠK Žiar nad Hronom 3 0 0 3
6. TJ Rapid Bratislava 3 0 0 3
7. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 3 0 0 3
8. Union Košice 0 2 1 3
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 2 2
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 1 1
11. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
12. Gankaku Team Hungary 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. UNION - LVIV 42 12 15 69
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 21 6 3 30
3. ŠK CMK Banská Bystrica 9 4 5 18
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 0 3 15
5. Vasas SC 0 12 2 14
6. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 0 7 13
7. Harasuto Lodz 6 2 1 9
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 2 1 9
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 4 9
10. Clubul Sportiv Shogunul 6 2 0 8
11. MŠK Žiar nad Hronom 0 6 2 8
12. Spartak Myjava 3 4 0 7
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 3 7
14. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 2 1 6
15. FARMEX Nitra 3 0 3 6
16. Union Košice 0 4 2 6
17. UTE 3 2 0 5
18. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 4 0 4
20. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
21. Gankaku Team Hungary 0 2 1 3
22. SSC KARATE POLÁK 0 2 1 3
23. Karate Klub Junior Prešov 0 0 3 3
24. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 3 3
25. MŠK KK Kežmarok 0 2 0 2
26. Športový klub Keido Košice 0 2 0 2
27. Karate klub ZOKU 0 2 0 2
28. CSM Satu Mare 0 0 2 2
29. Karate Klub Detva 0 0 2 2
30. YAKUZA 0 0 1 1
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
32. UKS Ronin 1 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub