Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2016 - 02.04.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 2 1 9
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 2 9
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 1 4 7
4. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 0 2 4
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
6. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 0 0 2
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 2 2 5
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 2 1 4
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 1 3
10. Športová škola karate, o. z. 1 0 2 3
11. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 1 0 2 3
12. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
13. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 0 1
14. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 0 2
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 1 2
16. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 1 2
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
18. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
19. individuálny člen SZK 0 1 0 1
20. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 0 1 0 1
21. HANKO KAI Senica 0 1 0 1
22. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
23. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 2 2
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 2 2
25. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 1 1
26. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
29. Tekdan Bratislava 0 0 1 1
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
31. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
34. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
35. Karate klub Nováky 0 0 0 0
36. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 0 0 1
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1
3. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 7 2 1 10
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 4 2 10
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 1 4
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 1 6 9
5. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 0 2 4
6. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 0 0 2
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 3 2 6
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 2 1 4
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 1 3
10. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 1 0 2 3
11. Športová škola karate, o. z. 1 0 2 3
12. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
13. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 0 1
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
15. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 0 2
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 1 2
17. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 1 2
18. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
19. individuálny člen SZK 0 1 0 1
20. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
21. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 0 1 0 1
22. HANKO KAI Senica 0 1 0 1
23. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 4 4
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 3 3
25. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 3 3
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
28. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
29. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
30. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 1 1
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
33. Tekdan Bratislava 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
35. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
36. Karate klub Nováky 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 18 4 1 23
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 8 2 19
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 2 4 12
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 2 9
5. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 0 2 8
6. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 4 1 8
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 0 0 6
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 1 6
10. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 3 0 2 5
11. Športová škola karate, o. z. 3 0 2 5
12. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 0 4
13. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 0 3
14. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 1 3
17. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
18. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
19. individuálny člen SZK 0 2 0 2
20. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
21. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 0 2 0 2
22. HANKO KAI Senica 0 2 0 2
23. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 2 2
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 2 2
25. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 1 1
26. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
29. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
31. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
33. Tekdan Bratislava 0 0 1 1
34. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
35. Karate klub Nováky 0 0 0 0
36. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 0 3
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
3. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 21 4 1 26
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 8 2 22
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 2 6 14
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 6 2 11
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 0 1 10
6. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 0 2 8
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 4 1 8
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 0 0 6
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 1 6
10. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 3 0 2 5
11. Športová škola karate, o. z. 3 0 2 5
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
13. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 0 4
14. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 4 4
15. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
16. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 0 3
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 1 3
18. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 3 3
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 3 3
21. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 0 2 0 2
22. individuálny člen SZK 0 2 0 2
23. HANKO KAI Senica 0 2 0 2
24. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
25. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
27. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
29. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
31. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 1 1
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
33. Tekdan Bratislava 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
35. Karate klub Nováky 0 0 0 0
36. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub