Majstrovstva TAUka žiakov . 2 kolo ml.kadetov,kadetov, juniorov ,U21 - 04.05.2019

Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.

Jednotlivci

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
agility28 1 8 2 11
kata28 1 5 8 14
kumite27 8 9 7 24


MenokategóriaVýsledok
Barlík ŠimonKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 1
Bednarčíková DominikaKata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 3
Bednarčíková DominikaKumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky 1
Dufala LukášAgility chlapci 11 roční 2
Dzadik NicolasAgility chlapci 7 roční 1
Dzadik NicolasKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 1
Dzadik NicolasKata chlapci 6-7 rokov pokročilí 3
Györi Radovan MichaelKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 3
Holíková NelaKata dievčatá 6-7 rokov pokročilé 3
Holíková NelaKumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg 2
Huang VictorKumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 3
Chovanec TomášKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 3
Kaleta MatejKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 2
Kaleta MatejAgility chlapci 6 roční 2
Kaleta MatejKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 2
Kolej SamuelKata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 2
Kolej MarkoAgility chlapci 5 roční 2
Kolej SamuelAgility chlapci 9 roční 2
Kolej FilipKumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 2
Kolej SamuelKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 1
Kovalčík MichaelaKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky 2
Kovalčík MichaelaAgility dievčatá 11 ročné 3
Kovalčík MichaelaKata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 3
Krivoňák KamilKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 1
Krivoňák KamilKata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 2
Krivoňák KristiánKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg 1
Pardus ChristopherKumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 2
Pardusová AmandaKumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé 3
Pardusová AmandaAgility dievčatá 8 ročné 2
Pardusová AmandaKata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé 3
Plučinský RomanKumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 3
Pristáč AndrejKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg 2
Senko DominikKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 3
Senko DominikKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 3
Sivulková EmmaKata dievčatá 6-7 rokov pokročilé 2
Sivulková EmmaAgility dievčatá 7 ročné 2
Šenšel FilipKata kadeti 14-15 rokov 3
Šenšel JakubKata chlapci 6-7 rokov pokročilí 2
Šenšel ŠimonKumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 2
Šenšel FilipKumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 1
Šenšel JakubKumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 3
Šenšel RichardKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 2
Uhlárová AnastáziaKumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky 3
Uhlárová AnastáziaAgility dievčatá 9 ročné 2
Vasiliíková AlexandraAgility dievčatá 5 ročné 2
Vasilik DanielAgility chlapci 8 roční 3
Vasilik DanielKumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 1
Vasilik Viliam JozefKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg 2
Vasilik DanielKata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 1