7. ročník pohára ŠK CMK Banská Bystrica - 15.09.2021

ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.

Jednotlivci

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
agility36 6 5 5 16
kata28 2 3 3 8
kumite57 7 9 7 23


MenokategóriaVýsledok
Boboková ZojaKumite ml.kadetky OPEN /12.-13. rokov/ 2
Boháľová ZuzanaKumite 10.-11. ročné staršie žiačky OPEN 2
Bubelka HugoKumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg 2
Cavar AndrejAgility 10. ročných 3
Cavar MartinKumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg 4
Cimerman SamuelAgility 10. ročných 4
Czére SamuelKata 10.-11. ročných 3
Czére SamuelKumite 10.-11. ročných starší žiaci +35 kg 3
Černo TomášKumite 10.-11. ročných starší žiaci -35 kg 3
Černo TomášAgility 10. ročných 1
Červienka MarekKata 8.-9. ročných 4
Čtvrtníček TobiasKumite deti 5.-7 ročných + 23 kg 2
Dvorská Luciakumite st.kadetky OPEN 2
Dzúrik FilipAgility 5. ročných 1
Figa MartinAgility 9. ročných 3
Figa MartinKata 8.-9. ročných 1
Figa MartinKumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg 1
Gašpar MiroslavKumite ml.kadeti OPEN /12.-13. rokov/ - 45kg 1
Gašpar MartinKumite 10.-11. ročných starší žiaci +35 kg 1
Horák FilipKumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg 3
Chromek PatrikAgility 7. ročných 1
Jablonský MatúšKumite 10.-11. ročných starší žiaci -35 kg 1
Kiška JakubKumite 10.-11. ročných starší žiaci -35 kg 2
Kocúr SebastiánKumite deti 5.-7 ročných + 23 kg 3
Kocúr SebastiánKata 6.-7. ročných 1
Kováčová NikoletaKata 6.-7. ročných 2
Kováčová NikoletaAgility 7. ročných 2
Kubiš MatejAgility 9. ročných 1
Lehocký AdamKumite ml.kadeti OPEN /12.-13. rokov/ - 45kg 4
Lörincz HugoKumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg 2
Maňúr JakubKumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg 3
Maňúr JakubAgility 8. ročných 2
Marcinek MaximAgility 10. ročných 2
Marcinek MaximKumite 10.-11. ročných starší žiaci +35 kg 2
Mokošová DominikaKata 8.-9. ročných 2
Nepšinský JakubAgility 6. ročných 1
Ondrušová LilienAgility 6. ročných 2
Páleš AndrejAgility 7. ročných 3
Poliačik PatrikKata 10.-11. ročných 2
Poliačik PatrikAgility 10. ročných 5
Poliak LukášAgility 8. ročných 3
Rešovský DanielKumite ml.kadeti OPEN /12.-13. rokov/ + 45 kg 3
Rumanovská ZoeKumite ml.kadetky OPEN /12.-13. rokov/ 1
Rumanovský LukášKumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg 1
Rumanovský LukášAgility 8. ročných 1
Ryban RomanKata 8.-9. ročných 3
Schneider PetraKumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg 4
Sitár JakubKumite st. kadeti OPEN 2
Surovka SebastianAgility 9. ročných 2
Šebo SilvesterKumite 10.-11. ročných starší žiaci +35 kg 4
Šnírerová Simonakumite st.kadetky OPEN 4
Špilda TiborKata 6.-7. ročných 3
Špilda TiborKumite deti 5.-7 ročných + 23 kg 1
Štefunko RichardKumite ml.kadeti OPEN /12.-13. rokov/ + 45 kg 4
Žabka OliverKumite ml.kadeti OPEN /12.-13. rokov/ - 45kg 3
Žembery MarkoAgility 6. ročných 3