Orava Cup 2016 - 30.01.2016

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 0 2
2. Športový klub Keido Košice 1 0 0 1
3. Central karate klub Poprad 1 0 0 1
4. Klub Arawashi 0 1 0 1

Kumite - Družstvá

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 0 5
2. Športový klub Keido Košice 1 0 0 3
3. Central karate klub Poprad 1 0 0 3
4. Klub Arawashi 0 1 0 2

Kumite - Družstvá

PDF
Kata mladšie žiačky do 10 rokov - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Hrubcová Klára - Karate klub Trstená
2. miesto: Biela Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Borisová Vanesa - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.

Kata staršie žiačky 10-11 rokov - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Mrázová Lucia - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Šišková Ester - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Cubjaková Daniela - ŠK OLYMPIA Bardejov
3. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica

Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Niznerová Kristína - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Jankurová Vanesa - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: nedefinovane - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Kimáková Júlia - Športový klub Keido Košice

Kata kadetky 14-15 rokov - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Zvolenská Nicol - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Púčiková Simona - Karate klub Trstená
3. miesto: Nedoroščíková Zuzana - Central karate klub Poprad
3. miesto: Bušovská Nikola - Central karate klub Poprad

Kata ženy nad 16 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Paľová Ema - Central karate klub Poprad
2. miesto: Moncoľová Nadja - Central karate klub Poprad
3. miesto: Kucová Ivana - Central karate klub Poprad
3. miesto: Švrčková Jana - HANKO KAI Senica

Kata Masters ženy nad 35 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Glatzová Andrea - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Bartková Mariana - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kata mladší žiaci do 10 rokov - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Lipták Matej - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Koreň Lukáš - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Málik Marcus - Karate klub Asahi Ružomberok

Kata starší žiaci 10-11 rokov - počet súťažiacich: 24
1. miesto: Filip Denis - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Konečný Alex - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Hyben Hugo - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kata mladší dorastenci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Hrčka Roman - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
2. miesto: Harvančík Filip - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Dudek Branislav - Central karate klub Poprad
3. miesto: Bohunický Dominik - TJ Rapid Bratislava

Kata kadeti 14-15 rokov - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Fančo Tomáš - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Hrčka Roman - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Somora Adam - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Chudý Matej - Style Karate Lednické Rovne

Kata muži nad 16 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Toure Michal - HANKO KAI Senica
2. miesto: Viglašský Miloš - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Kožuch Adrián - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Šutiak Pavel - TJ Rapid Bratislava

Kata Masters muži nad 35 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Viglašský Miloš - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Švec Ján - Karate klub Zvolen

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Kalamárová Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Volfová Natália - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Zacharová Ema - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Biela Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 30kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Buchtová Stefania - Spartak Myjava
2. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Drugáčová Dajana Mária - MŠK KK Kežmarok
3. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Vlasáková Adela - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Mrázová Lucia - KK Ekonóm Trenčín
3. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Váczy Anna - Slávia UPJŠ Košice

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Hóková Ella - FARMEX Nitra
2. miesto: Vilčinská Annamária - Karate klub Trstená
3. miesto: Kučerová Timea - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Vanková Patrícia - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Árvová Romana - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Bačinská Barbora - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Martikánová Tamara - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Vargová Zuzana - FARMEX Nitra

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Herditzka Vivien - Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Falatová Barbora - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Buchtíková Nikola - KK ZZO Čadca
3. miesto: Herditzka Muriel - Slávia UPJŠ Košice

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Snopková Viktória - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Tapferová Kristína - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Paľová Zoja - Central karate klub Poprad
3. miesto: Pigová Ema - Karate Klub KATSUDO Sabinov

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Bryndzová Michaela - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Pevalová Miroslava - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Árvová Romana - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Špaková Slavomíra - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Kalčoková Lujza - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Šamajová Denisa - KK ZZO Čadca
3. miesto: Kormaníková Gabriela - ŠKM-KK Stará Ľubovňa
3. miesto: Kabáčová Nikola - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Píchová Petra - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Pekarčíková Monika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Bryndzová Michaela - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Masárová Veronika - Športová škola karate Prievidza

Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Moncoľová Nadja - Central karate klub Poprad
2. miesto: Kaločaiová Martina - Karate klub Miyagi Lučenec

Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Juráková Diana - ŠKM-KK Stará Ľubovňa
2. miesto: Hrnková Sára - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Paľová Ema - Central karate klub Poprad
3. miesto: Masárová Veronika - Športová škola karate Prievidza

Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno
2. miesto: Bugárová Kornélia - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Tulejová Martina - Karate Klub Sabinov
3. miesto: Mrázová Simona - KK DOLNÝ KUBÍN

Kumite ženy do 61kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Suchánková Ingrid - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Lucia Kovačiková - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Nováková Eva - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Bello Zuzana - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite ženy nad 61kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Kucová Ivana - Central karate klub Poprad
2. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 24
1. miesto: Filip Denis - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Baláž Nikolas - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Ivančík Oliver - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Lipták Matej - TJ Rapid Bratislava

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 30kg - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Turaz Lenny - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Staňo Daniel - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Dufala Lukáš - ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 31
1. miesto: Zaťko Michal - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Geršic Roman - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Mácha Richard - Karate Klub KATSUDO Sabinov

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Chudík Adam - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Žbodák Timo - 1.Karate Club Pezinok
3. miesto: Chudík Filip - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Kocian Matej - Športová škola karate Prievidza

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg - počet súťažiacich: 18
1. miesto: Buchtík Samuel - KK ZZO Čadca
2. miesto: Mojzeš Dávid - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Šenšel Filip - ŠKM-KK Stará Ľubovňa
3. miesto: Kešelák Dominik - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg - počet súťažiacich: 23
1. miesto: Vašíček Tomáš - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Jurík Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Tvrdoň Andrej - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Černiansky Peter - TJ Rapid Bratislava

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Čela Aris Nikolas - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Kalamár Jaroslav - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Černický Juraj - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Bohunický Dominik - TJ Rapid Bratislava

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 50kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Jurák Adam - ŠKM-KK Stará Ľubovňa
2. miesto: Sklenka Erik - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Janovčík Maroš - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Draina Damian - TJ Rapid Bratislava

Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Štetina Jakub - Spartak Myjava
2. miesto: Andryeyev Konstyantyn - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Tvrdoň Andrej - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Jurík Matej - Športová škola karate Prievidza

Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Tapajčík Samuel - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Čutka Martin - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Tvrdý Adrián - KK ZZO Čadca
3. miesto: Bukovský Martin - Karate klub MP Brezno

Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Vanka Zdenko - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Jurák Adam - ŠKM-KK Stará Ľubovňa
3. miesto: Jakuš Adam - KK ZZO Čadca
3. miesto: Mičuda Milan - Karate klub Liptovský Mikuláš

Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Kubajda Dominik - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Chudý Matej - Style Karate Lednické Rovne
3. miesto: Kotlár Kristián - Central karate klub Poprad
3. miesto: Majirský Adam - ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Malaťák Lukáš - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Šutiak Pavel - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Mičuda Milan - Karate klub Liptovský Mikuláš
3. miesto: Vanka Zdenko - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Macháč Martin - KARATE KLUB PAPRADNO

Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Laurov Milan - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Fančo Tomáš - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Macháč Martin - KARATE KLUB PAPRADNO
3. miesto: Mjartan Lukáš - KK DOLNÝ KUBÍN

Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Bitto Pavol - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Kapusniak Tomáš - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Kožuch Adrián - Športová škola karate Prievidza

Kumite muži do 75kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Hoľán Andrej - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Konečný Andrej - KK DOLNÝ KUBÍN
3. miesto: Šibík Ľuboš - KARATE KLUB PAPRADNO
3. miesto: Marčák Michal - TJ Sokol Žilina

Kumite muži nad 75kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Bitto Pavol - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Halaša Matej - KK DOLNÝ KUBÍN
3. miesto: Kršák Milan - KARATE KLUB PAPRADNO
3. miesto: Konig Miroslav - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite Masters muži nad 35 rokov BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Dunajský Marek - Karate klub MP Brezno
2. miesto: Konig Miroslav - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kata družstvá ženy a kadetky - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Central karate klub Poprad
2. miesto: arawashi

Kata družstvá mladšie žiačky a mladší žiaci - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Keido Košice

Kata družstvá staršie žiačky a starší žiaci - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Kata team ZH
2. miesto: Kata team ZH B

Kumite družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Ml. žiačky - Shihan Poprad
2. miesto: Tigrice zo Žiaru

Kumite družstvá staršie žiačky 10-11 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: MŠK ŽiarNadHronom
3. miesto: AC UNIZA Klub Karate Žilina

Kumite družstvá mladšie dorastenky 12-3 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Katsudo Sabinov
2. miesto: AC UNIZA Klub Karate Žilina
3. miesto: UPJŠ Košice
3. miesto: Shihan Poprad

Kumite družstvá kadetky 14-15 rokov - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Shihan Poprad

Kumite družstvá juniorky 16-17 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Shihan Poprad
2. miesto: Karate klub Dolný Kubín
3. miesto: ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Kumite družstvá ženy nad 18 rokov - počet súťažiacich: 1
1. miesto: AC UNIZA Klub Karate Žilina

Kumite družstvá mladší žiaci 8-9 rokov - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Slovšport Tnava
2. miesto: ŠKM-KK Stará Ľubovňa
3. miesto: AC UNIZA Klub Karate Žilina
3. miesto: kumite ml. žiaci

Kumite družstvá starší žiaci 10-11 rokov - počet súťažiacich: 7
1. miesto: St. Žiaci - Shihan Poprad
2. miesto: KK IGLOW
3. miesto: Kumite st.žiaci

Kumite družstvá mladší dorastenci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Tigri zo Žiaru
2. miesto: KK IGLOW
3. miesto: Shihan Poprad
3. miesto: ŠKM-KK Stará Ľubo vňa

Kumite družstvá kadeti 14-15 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Športová škola karate Bratislava

Kumite družstvá muži nad 18 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: AC UNIZA KK Žilina
2. miesto: Karate klub Dolný Kubín