Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 10-11 ročných - 13.04.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 9 3 7 19
2. Športová škola karate, o. z. 8 5 13 26
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 8 2 3 13
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 10 9 26
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 7 7 10 24
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 4 8 19
7. Mestský športový klub Kežmarok 5 4 4 13
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 4 6 14
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 6 13
10. Karate klub Detva 3 2 1 6
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 1 7 11
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 1 2 6
13. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 1 4
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 5 8 15
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 3 6 11
16. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 3 2 7
17. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 3 2 7
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 4 7
19. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 0 4 6
20. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 0 2
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 9 4 14
22. Karate Klub Žilina, o. z. 1 4 4 9
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 4 3 8
24. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 3 5
25. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 2 4
26. Karate klub MUGEN 1 1 1 3
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 1 3
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 1 3
29. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 3 4
30. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 2 3
31. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 1 2
32. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 0 0 1
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 3 5
34. Shotokan karate Košice 0 2 1 3
35. KARATE KLUB ZOKU 0 2 0 2
36. Seigokan 0 1 2 3
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
39. Budokan Samaria 0 1 0 1
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
41. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
42. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
44. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
47. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
48. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
49. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
50. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 2 6 14
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 1 8 12
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 1 2 6
4. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 0 3
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 4 2 8
6. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 2 4
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 0 1 3
8. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 0 2
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 6 11
10. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 3 6
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 2 2 5
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 2 5
13. Karate klub Detva 1 2 1 4
14. Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 4 6
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 2 4
16. Karate klub MUGEN 1 1 1 3
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
19. Športová škola karate, o. z. 1 0 6 7
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 0 2 3
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 2 3
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 2 3
23. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 1 2
24. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 1 2
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 0 1
26. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 6 1 7
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 1 3
28. Seigokan 0 1 2 3
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 3
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
31. KARATE KLUB ZOKU 0 1 0 1
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
33. Budokan Samaria 0 1 0 1
34. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
35. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
36. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
38. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
40. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
41. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
42. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
43. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 9 3 8 20
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 2 3 14
3. Športová škola karate, o. z. 8 5 13 26
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 10 9 26
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 7 7 10 24
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 4 8 19
7. Mestský športový klub Kežmarok 5 4 4 13
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 4 7 15
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 4 0 1 5
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 6 13
11. Karate klub Detva 3 3 1 7
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 1 7 11
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 1 2 6
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 6 8 16
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 3 6 11
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 3 2 7
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 3 2 7
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 5 8
19. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 0 4 6
20. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 0 2
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 9 4 14
22. Karate Klub Žilina, o. z. 1 4 5 10
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 4 3 8
24. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 3 5
25. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 2 4
26. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 1 3
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 1 3
28. Karate klub MUGEN 1 1 1 3
29. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 3 4
30. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 2 3
31. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 1 2
32. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 0 0 1
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 3 5
34. Shotokan karate Košice 0 2 1 3
35. KARATE KLUB ZOKU 0 2 0 2
36. Seigokan 0 1 2 3
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
39. Budokan Samaria 0 1 0 1
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
41. Karate klub Dolný Kubín 0 1 0 1
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
43. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
44. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
45. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
46. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
47. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
48. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
49. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
50. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 20 9 50
2. Športová škola karate, o. z. 24 10 13 47
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 21 14 10 45
4. FARMEX Nitra 27 6 7 40
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 8 8 37
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 24 4 3 31
7. Mestský športový klub Kežmarok 15 8 4 27
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 8 6 26
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 18 4 25
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 10 8 24
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 8 6 23
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 2 7 18
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 6 6 18
14. Karate Klub Žilina, o. z. 3 8 4 15
15. Karate klub Detva 9 4 1 14
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 6 2 14
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 6 2 14
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 8 3 14
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 9 2 2 13
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 4 12
21. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 9 0 1 10
22. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 0 4 10
23. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 3 8
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 2 7
25. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 3 7
26. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 0 6
27. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 1 6
29. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 1 6
30. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 3 6
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 2 5
32. Shotokan karate Košice 0 4 1 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 1 4
34. KARATE KLUB ZOKU 0 4 0 4
35. Seigokan 0 2 2 4
36. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 0 3
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
38. Budokan Samaria 0 2 0 2
39. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 0 2
41. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
42. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
44. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
47. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
48. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
49. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
50. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 18 4 6 28
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 2 8 19
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 8 6 17
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 8 2 16
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 2 2 13
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 12 1 13
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 3 10
8. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 9 0 0 9
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 4 2 9
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 2 9
11. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 4 9
12. Športová škola karate, o. z. 3 0 6 9
13. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 2 8
14. Karate klub Detva 3 4 1 8
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 0 1 7
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 2 7
17. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 0 6
18. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
20. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 2 5
22. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 0 2 5
23. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 2 5
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 4 1 5
25. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 1 4
26. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 1 4
27. Seigokan 0 2 2 4
28. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 0 3
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
32. KARATE KLUB ZOKU 0 2 0 2
33. Budokan Samaria 0 2 0 2
34. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
35. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
38. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
39. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
40. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
41. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
42. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
43. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
46. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 20 9 50
2. Športová škola karate, o. z. 24 10 13 47
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 21 14 10 45
4. FARMEX Nitra 27 6 8 41
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 8 8 37
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 27 4 3 34
7. Mestský športový klub Kežmarok 15 8 4 27
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 8 7 27
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 12 8 26
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 18 4 25
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 8 6 23
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 2 7 18
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 6 6 18
14. Karate klub Detva 9 6 1 16
15. Karate Klub Žilina, o. z. 3 8 5 16
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 6 2 14
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 6 2 14
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 8 3 14
19. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 0 1 13
20. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 9 2 2 13
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 5 13
22. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 0 4 10
23. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 3 8
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 2 7
25. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 3 7
26. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 0 6
27. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 1 6
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 1 6
30. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 3 6
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 2 5
32. Shotokan karate Košice 0 4 1 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 1 4
34. KARATE KLUB ZOKU 0 4 0 4
35. Seigokan 0 2 2 4
36. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 0 3
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
38. Budokan Samaria 0 2 0 2
39. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 0 2
41. Karate klub Dolný Kubín 0 2 0 2
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
43. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
44. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
47. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
48. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
49. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
50. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 8-9 ročných - 23.03.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 10-11 ročných - 13.04.2019



Agility dievčatá 5 ročné

1. Ághová Chiara /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 32
1. Hubinská Alica /FARMEX Nitra/ - body: 32
3. Kučerová Adelka /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 28
3. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
5. Šutáková Alexandra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
6. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
6. Gazdíková Jasmína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
6. Kučerová Lenka /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
9. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
10. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
11. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Póšová Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 36
2. Bello Izabela Alima /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 32
3. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 20
4. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
6. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
7. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
7. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
7. Kružeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 12
10. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
10. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
12. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
12. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Kerekešová Ema /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 32
2. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 20
4. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 16
4. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 16
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
8. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
8. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
8. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
12. Augustínová Olívia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
12. Hasová Nina /1. Karate Club Pezinok/ - body: 8
14. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
14. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
14. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
3. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
6. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
7. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
7. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
7. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
7. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
12. Grančayová Dária /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
12. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
12. Pavelková Lilien /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Piliarová Ela /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
12. Polunová Eva /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4
12. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
12. Turoczyová Petra /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 36
2. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 20
2. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
7. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
8. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
8. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
8. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
8. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 8
8. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
8. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
8. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
15. Kubišová Sandra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
15. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 36
1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 36
3. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
3. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
6. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
8. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
8. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
10. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
11. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
11. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
11. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 24
3. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
5. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
5. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
5. Vachálková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
8. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
9. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Brezovská Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
9. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
9. Soós Sofia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
15. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
15. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
1. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
3. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
3. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 24
6. Marton Michal /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
7. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
7. Siwek David /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 16
9. Gyulaffy Jozef /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
9. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 8
11. Hubočáni Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
3. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
4. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
5. Jäger Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
6. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
6. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Némethy Radoslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
9. Buček Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
9. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
9. Matejko Filip /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
9. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
13. Fabo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
13. Fogada Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 4
13. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Oros Nicolas /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
13. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
13. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 28
2. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 28
4. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
5. Tököly Alex /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
6. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 12
6. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Kupčák Lucas /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
9. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
9. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 8
9. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
13. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
13. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
13. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
13. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
13. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
2. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 20
7. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
8. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 12
8. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
10. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
10. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
10. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
14. Holec Teo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
14. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
14. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
2. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
3. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
3. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
5. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
5. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
7. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
8. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
8. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
8. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
11. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
11. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 4
11. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
11. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
3. Pollák Michal /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
4. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
5. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Baliga Samuel /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
5. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 12
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
11. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
11. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
11. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
11. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
11. Tóth Mihály Viktor /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8
16. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 4
16. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
16. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 4
16. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
16. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
1. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 36
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 20
5. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
6. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
6. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Hóz Damian /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
6. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
10. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
10. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
12. Bafia Jakub Richard /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
12. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
12. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
12. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
12. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 36
2. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Šutáková Alexandra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Gazdíková Jasmína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 36
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
3. Dudová Ester /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
3. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
6. Dršková Nella /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
6. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
8. Hasová Nina /1. Karate Club Pezinok/ - body: 4
8. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Augustínová Olívia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
10. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
10. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Zemčáková Isabel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 36
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 14
3. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
6. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
9. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 28
2. Lukáčová Lucia /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 24
3. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
4. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
6. Ševčíková Viktória /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
7. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Galbavá Lenka /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Kerekešová Nina /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Krásna Lucia /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Lašová Natália /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Milčíková Romana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Szalayová Sára /Budokan Samaria/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 22
2. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
6. Ďatelinková Terézia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
7. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 2
9. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
9. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Grueberová Nella /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 28
2. Blažeková Barbora /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 18
3. Ilenčíková Ester /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
4. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice/ - body: 8
4. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
7. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
8. Macková Ema /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
8. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
10. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Kandrová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Krakovská Monika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Šimunková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 24
1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
3. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
4. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Predanocy Linda /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
11. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
11. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
11. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
11. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
2. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Gyulaffy Jozef /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
4. Marton Michal /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
7. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
8. Bodoki Boris /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Hamajdák Noel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
2. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 14
3. Beňo Dávid /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
4. Belák Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
5. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
10. Bača Markus /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Lehocký Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
10. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Paulík Leo /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
10. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
10. Verčimak Martin /Seigokan/ - body: 2
10. Žilík Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
2. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 4
10. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
10. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Spáčil Samuel /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 32
2. Šuster Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
3. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
4. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
6. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. Huba Leonard /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Oravčík Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Poláček Max /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Smerek Dominik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
12. Barát Samuel /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
12. Stopka Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 18
4. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
6. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Kostolný Karol /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
7. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Neuschl Roman /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Galbavý Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 22
2. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Majstrák Tobias Ľubomír /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
5. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
6. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
6. Matuščák Michal /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
6. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Sabol Tadeáš /Karate Klub Revúca/ - body: 4
6. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
12. Krištofík Simon /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
12. Šimko Adam Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
12. Voľanský Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
2. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
4. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Dobiáš Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Bafia Jakub Richard /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Szántó Gergely /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
2. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
3. Hubinská Alica /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Zemčáková Isabel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 24
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 22
3. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 20
4. Bello Izabela Alima /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Hamajdáková Jasmína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Karakačanová Sofia /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
4. Kužmová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Weissová Eliška /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Gyulaffy Martina /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
11. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 24
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 20
3. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
5. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
6. Dršková Nella /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
6. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
8. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
10. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 18
2. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 16
3. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
6. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 10
7. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
8. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Suchoňová Majka /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
10. Heribanová Linda /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Tvrdoňová Lea /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Gajdošová Nina /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Ševčíková Viktória /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 14
3. Nádašdiová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Trubinská Natália /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
5. Boháľová Zuzana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
6. Sprušanská Lujza /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
7. Galbavá Lenka /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
7. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
7. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
10. Tonková Kiara /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 18
4. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 10
5. Frolová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
6. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 6
7. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 36
2. Kubišová Sandra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 14
4. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
5. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Halama Nina /Seigokan/ - body: 4
5. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
10. Jakubčáková Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Kičová Lucia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
10. Raceková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
10. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN/ - body: 36
2. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
9. Chrastinová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Pišojová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Kivoňová Nela /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 32
2. Ilcsíková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
5. Pavelková Lilien /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 24
1. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 24
3. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 14
4. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Hóková Patrícia /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
7. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Domján Dorka Zsófia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 36
2. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
3. Krásna Lucia /Budokan Samaria/ - body: 12
4. Balčáková Liliana /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Kubinová Sárka /Karate klub MUGEN/ - body: 4
6. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Suchoňová Majka /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 28
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
3. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 14
5. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
6. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 6
6. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
8. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 32
2. Kopáčová Hana /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Mierna Adriana /Karate klub MUGEN/ - body: 8
4. Vachálková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 32
2. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 20
3. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
3. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
5. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Doležajová Olívia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 22
3. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 4
5. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Soós Sofia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 10
5. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 6
6. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 6
8. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Caňová Simona /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Kortišová Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
10. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Konôpková Danka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Krakovská Monika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
3. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
5. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Kandrová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Štegenová Sofia /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 24
2. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Balážová Melissa /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 12
2. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 10
6. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 8
7. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
7. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 6
7. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
10. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
11. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
11. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 28
2. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 24
3. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
4. Brezovská Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 36
2. Chrastinová Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
4. Piešťanská Dominika /Seigokan/ - body: 8
4. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
4. Tahotná Petra /Seigokan/ - body: 8
7. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
8. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
9. Bytčanek Stella /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Lorenčíková Lucia /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Podolanová Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Vargová Linda Bettina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Fogada Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 32
2. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
4. Babička Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Šoltés Peter /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
8. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
8. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
8. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
11. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
11. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
11. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
11. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
11. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Mihula Gabriel Alexander /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 28
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
2. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
4. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 14
5. Hatala Mathias /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Breče Andrej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
7. Holec Benjamín /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Bodák Alan /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
9. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
9. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Ostertág Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
9. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Unterfranc Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 28
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
3. Bača Markus /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Bubeník Miroslav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
6. Jäger Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
7. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Kvietok Juraj /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Peknušiak Patrik /Karate klub Detva/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
1. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 28
3. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Žilík Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 6
6. Sekula Šimon /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
6. Szabó Damián /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
8. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Briestenský Jakub /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
8. Daniš Vladimír /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
8. Gabrhel Alexander /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Kretter Michal /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
3. Laššák Dárius /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 10
4. Jablonský Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Šoltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8
6. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 6
7. Cunik Yakob /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
7. Shepialevich Vladzislav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 22
1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 22
3. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 14
4. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
5. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 10
6. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
9. Hubočáni Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Potocký Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 28
1. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 28
3. Kiška Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
5. Kováč Matùš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Kampa Martin /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
6. Nosko Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
8. Barát Samuel /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Lackovič Jaroslav /1. Karate Club Pezinok/ - body: 2
8. Novorolský Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Odráška Matúš /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Rák Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Stehlík Ján /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
1. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Pavlovič Mário /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Kubaška Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
7. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
7. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Julény Alex /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
11. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
11. Pavlovič Mario /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Sihelník Ján /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
11. Šalko Aurel /Karate klub Detva/ - body: 2
11. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
11. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Šoltés Štefan /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
2. Šajban Alexander /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Erdély Ruben /Budokan Samaria/ - body: 14
4. Czére Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
5. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Košarišťan Marek /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
8. Lapšanský Alex /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Rochovský Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
10. Daňo Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Kamenský Marek /Karate klub Detva/ - body: 2
10. Ochaba Maxim /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
10. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Czinege Samuel /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
11. Krempaský Maximilián /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Kubaška Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
11. Sarvaš Martin /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
11. Strempek Marián /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
11. Žižák Damir /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
2. Szántó Zalán /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 16
3. Molčan Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 12
4. Antal Dmytro /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
4. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
4. Ruman Lukáš /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
7. Andrášik Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Chamula Lukáš /Karate klub Detva/ - body: 4
7. Rák Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Schubert Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Ivanič Sebastián /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
11. Šebo Silvester /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 24
2. Foltín Milan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
2. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 16
4. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
5. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 10
6. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
6. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
8. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
9. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
9. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
9. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Galbavý Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 20
3. Krahulec Matyáš Juraj /Karate klub Detva/ - body: 8
4. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 12
5. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
6. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Kiss Bence /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
7. Lupták Adam /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
7. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 36
2. Pšenák Matúš /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 16
3. Valjanovič Alexander /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Gondek Patrik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Valjanovič Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Sabol Tadeáš /Karate Klub Revúca/ - body: 4
6. Štimac Igor /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
9. Berestetskyj Oleksii /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Hoppan Samuel /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
9. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
9. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Pechota Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
4. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
5. Cséfalvay Pavol /Seigokan/ - body: 8
5. Cséfalvay Peter /Seigokan/ - body: 8
7. Eliáš Ondrej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
7. Rešovský Daniel /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 6
9. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
9. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
11. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
11. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
11. Krempaský Martin /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Baláž Andrej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 26
2. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 20
3. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Markovič Sebastián /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Ruman Lukáš /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
6. Berestetskyj Oleksii /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
6. Varga Miloš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 20
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
7. Havlík Ľubomír /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
8. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
8. Sukop Gregor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
12. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
12. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
12. Langa Jozef /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
12. Milata Dominik /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
12. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Saniga Denis /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 36
2. Jablonský Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Král Eugen /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
4. Giertl Adam /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
5. Flajs Jakub /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
5. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Šimko Adam Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Voľanský Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
6. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
8. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 4
8. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 4
10. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Broďani Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
10. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
10. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
10. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
10. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2